Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 24 madde; 9 - 16 arası.

Konu: borsada whatsapp grubu??

1. Bana lot aldım diyen adam temini çekip gönderen adamdir

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. Resmini

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Adamlar size mal taşıtıyorlar,spek tarafından kullanılıyor olursunuz.Terse düşerseniz posanızı çıkarırlar ne Whatsapp grubu kalır ne bişey sanal alem burası..

4. Bilmiyom artik her telden ayri bisey. Herkes farkli takiliyo. Van gidami ne bi hisse varmis elemanin biri milletin parasini toplamis 200 300 bin kadar bu parayu gunluk basip cekiyomus cok kisiden duydum ordan kaldirolan parayla memurlugu birakan tanidikladim var sans bi bize gulmuyo aq ne yapacagimi sasirdim

LG-H542 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar, bu yazıyı yazana da inanmayın

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by s_prg Yazıyı Oku
    selam arkadaşlar 2 yıldır borsa ile ilgilenmekteyim doğru düzgün birşey de kazanmış sayılmam. çevremde bazı arkadaşlarım diyorlarki:
    ^^bilmem ne yatırım holding den hesap açtım bana şu kadar para yatırırsan seni watsapp grubuna alırız dediler bende inanmayınca deneme amaçlı beni gruba aldılar. adam şunu al diye yazıyo peşinden peşpeşe 50000 lot alındı 100000 lot alındı diye grup üyeleri mesaj atıyolar amaç da üyelerle sağlanan hacmi görmekmiş. bilmem ne yatırım holding çetelesini tutuyomuş bunların. daha sonra da şu fiyattan satın diyomuş millet tıkır tıkır satıyomuş^^

yani birlikten kuvvet doğar hesabı :D geçenlerde de x yatırımdan beni aradılar. nerden biliyolarsa borsayla ilgilendiğimi bana baya b, şirketlerini övdükten sonra 200.000 tl üzeri paran varsa watsapp grubuna alırız dediler. demekki var böyle bişey koskoca x yatırım şirketinin elemanı yalan söylicek değil ya sizce kazanılıyomudur bu şekilde böyle bi gruba üye olan varmı?
    varsa kar zarar durumu ne aylık ortalama kaç lira tokatlıyolar :D
    Üniversitedeyken parasızdık hep kahveye giderdik çay içecek para yok cepte üç arkadaş kahveye giderdik. Herkes ayrı bir masaya oturur paralı bir öğrenci beklerdik. Paralı öğrenci gelince kahveye birimizin masasına otururdu. Hadi okey oynayalım derdik. O da iki kişiyle oyun mu olur derdi. Ayrı masalarda oturan arkadaşları çağırır. Dörtlüyü kurardık aslında üçlüyü. Ondan sonrası mı..... Gazoz ağacı diye bir şey duydun mu.....

F3311 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Hayır niye herkes 2 günde zengin olayım istiyor anlamıyorum da. O kadar parayı tanımadığın insanların lafına göre günlük alıp satacağına Las Vegas orada duruyor işte kazanma şansın emin ol daha fazla...
    Bugün batmayacağına inandığın, araştırdığın ve geleceği olduğunu düşündüğün bir kağıdı al gözünü kapat 5 sene sonra paran min 3'e katlanacaktır. Böyle kesin bir yöntem varken macera peşinde koşmak niye?
    Ytd

8. Yani sovusleyecekler beni oylemi

LG-H542 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •