Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 24 madde; 1 - 8 arası.

Konu: borsada whatsapp grubu??

1. Exclamation borsada whatsapp grubu??

selam arkadaşlar 2 yıldır borsa ile ilgilenmekteyim doğru düzgün birşey de kazanmış sayılmam. çevremde bazı arkadaşlarım diyorlarki:
    ^^bilmem ne yatırım holding den hesap açtım bana şu kadar para yatırırsan seni watsapp grubuna alırız dediler bende inanmayınca deneme amaçlı beni gruba aldılar. adam şunu al diye yazıyo peşinden peşpeşe 50000 lot alındı 100000 lot alındı diye grup üyeleri mesaj atıyolar amaç da üyelerle sağlanan hacmi görmekmiş. bilmem ne yatırım holding çetelesini tutuyomuş bunların. daha sonra da şu fiyattan satın diyomuş millet tıkır tıkır satıyomuş^^

yani birlikten kuvvet doğar hesabı :D geçenlerde de x yatırımdan beni aradılar. nerden biliyolarsa borsayla ilgilendiğimi bana baya b, şirketlerini övdükten sonra 200.000 tl üzeri paran varsa watsapp grubuna alırız dediler. demekki var böyle bişey koskoca x yatırım şirketinin elemanı yalan söylicek değil ya sizce kazanılıyomudur bu şekilde böyle bi gruba üye olan varmı?
    varsa kar zarar durumu ne aylık ortalama kaç lira tokatlıyolar :D

2. Dikkat et,o grubu seni tokatlamak için oluşturmuş olmasınlar...
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

3.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Dikkat et,o grubu seni tokatlamak için oluşturmuş olmasınlar...
    bilmiyorum artık ben herhangi bir grupta değilim arkadaşımı başka bi şirket gruba almış daha önce 10-15 gün kadar kalmış orda kendisi bişey alıp satmamış sadece takip etmiş ama dediğine göre adamların dedikleri çıkıomuş. örneğin şu fiyattan şu hisseyi alın diyomuş millet alıp kaç lot aldığının bilgisini watsaptan yazıyomuş bikaç gün sonra da satın diyomuş adamlar karıyla satıyomuş. arkadaş 4-5 hisse alım satımına şahit olmuş hepsi de tutuyomuş yani adamlar grupca hisseye girip karıyla çıkıyomuş

Alıntı Originally Posted by s_prg Yazıyı Oku
    bilmiyorum artık ben herhangi bir grupta değilim arkadaşımı başka bi şirket gruba almış daha önce 10-15 gün kadar kalmış orda kendisi bişey alıp satmamış sadece takip etmiş ama dediğine göre adamların dedikleri çıkıomuş. örneğin şu fiyattan şu hisseyi alın diyomuş millet alıp kaç lot aldığının bilgisini watsaptan yazıyomuş bikaç gün sonra da satın diyomuş adamlar karıyla satıyomuş. arkadaş 4-5 hisse alım satımına şahit olmuş hepsi de tutuyomuş yani adamlar grupca hisseye girip karıyla çıkıyomuş
    Sıra size gelince o tutanlar tutmaz arkadaşım, belli bir potansiyel hazır olmuş olur. Dikkatli olun.

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sıra size gelince o tutanlar tutmaz arkadaşım, belli bir potansiyel hazır olmuş olur. Dikkatli olun.
    yani siz ''adamlar her atlayan sazana özel dümen mi çeviriyolar diyosunuz. inandırıcı olsun diye kendi adamları şu kadar lot aldım bu kadar aldım diye watsap sohbetini canlandırıyo bunlar da elindeki malı bize veriyo yani öylemi

Alıntı Originally Posted by s_prg Yazıyı Oku
    yani siz ''adamlar her atlayan sazana özel dümen mi çeviriyolar diyosunuz. inandırıcı olsun diye kendi adamları şu kadar lot aldım bu kadar aldım diye watsap sohbetini canlandırıyo bunlar da elindeki malı bize veriyo yani öylemi
    Ayrıntısına kafam basmaz, kimse kimseye para kazandırmak istemez kendisi dururken vesselam.

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Ayrıntısına kafam basmaz, kimse kimseye para kazandırmak istemez kendisi dururken vesselam.
    anladım. ilginiz için teşekkürler

8. Bırakın o isleri madem 2 yıldan beri ilgileniyosun şöyle geriye donuk hisseleri araştır hic bir şey araştırmadan onun bunun tavsiyesiyle. Bu isler olmaz .sana tavsiyem geri donuk araştır nerden nereye gelmiş. Nereden geriye donmus nereden staj versin o zamanlar bist kacmis dolar neymiş zaten bunları yaptığında 15 20 adet hissen olucak bunları takip ettiğinde göreceksin buraya gelir buraya gider hesabın kolaylaşacak ben 10 yıl önce başladım 2009. Krizinde öğrenmeye başladım 2 yıl hisse almadim bilgi biriktirdim şuan bana hisse sor sana 5 saniyede nerden nereye geldiğini soyleyim yani hafizama kazınmış .yardim dersen ancak. Çok tanıdığını samimi bir arkadaşın olur o ancak doğruyu söyler sana yazık parandan olursun.tecrübe kazanmak bir isi öğrenmek isteniliyorsa para ve emek harcarsan o Aman tecrübe edilinir.saygilar

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •