Sayfa 3/883 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7059 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

satanlar

2. Haftalık aracı kurum dağılımı.

3. ECİLC , ECZYT ve halka açık olmayan ECZACIBAŞI HOLDİNG, üçü de aynı yapıda şirket. üçününde karşılıklı direk ve dolaylı birbirine ortaklığı var. üçünün de direk dolaylı iştirak ettikleri şirketler aynı. üçüde hemen hemen aynı kaynaklardan besleniyor. Onun içinde yönetimin öncelikle bu üç şirketin birleştirilmesi yapacağı en iyi iş olur.

Sonra, özellikle gayrimenkul alanındaki büyük projelere kaynak oluşturmak için,

-Bütün yapı ile emlak grubunu ( vitra, karo, intema, artema, emlak gayrimenkul) bir çatı altında toplayarak halka açabilir,

-Bütün ilaç, tıbbı malzeme ile cihaz, kağıt üretim, temizlik be sıhhi malzemeler, bakım ürünleri ile ilgili şirketleri de bir çatı altında toplayarak halka açabilir

Bu halka açılma, borsadaki intema ile Ecbyo ( şirketleri yeniden yapılandırarak ve unvan değişikliği yapılarak) ile birleştirilerek te gerçekleştirilebilinir. Böylece bu borsadaki iki küçük şirkette hacimli büyük şirketlere dönüştürülür.

Bu ayrıştırmadan sonra faliyet alanları farklı olan grubun diğer şirketleri ise hakim ortak bünyesinde kalacaktır.

Böyle bir yeni yapılanmalardan sonra grup üç şirketle borsada varlığına daha nitelikli şekilde devam edecektir.

4. Bi halt olmaz bu kağıttan.aselsan bundan ucuzdu adam uçtu .Bu haaala yerinde hatta geriye sariyo

Sent from my HUAWEI G7-L01 using hisse.net mobile app

5. Doymadi bi turlu gerci bende farkli degilim 3 yildir beklenirmi bi kagitta patronun keyfini beklerken 3 sene gecmis vay be

6. Bişey döndüruyor spek.cozemedim.

7.  Alıntı Originally Posted by feiren66 Yazıyı Oku
    Bişey döndüruyor spek.cozemedim.

Mezar sevici yine mezar seviyor, baska ne yapacak ki ezik

Sent from my TURKCELL T50 using hisse.net mobile app

8. Ulen bir gozu yine topraga bakiyor bizim bahti karanin...

Sent from my TURKCELL T50 using hisse.net mobile app

Sayfa 3/883 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •