Sayfa 863/883 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon
Arama sonucu : 7064 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

1. robotlar hisseleri yönetiyor, küçük yatırımcı hisse alınca hisse fiyatı düşer, küçük yatırımcı hisseyi satınca hisse fiyatında yükseliş olur.
    Küçük yatırımcının kazanması mümkün değil.

2. 1453 ben hayatımda böyle saçma birşey duymadım yahu eczyt yanında intemanın lafımı olur nereden aklınıza böyle saçma sapan şeyler geliyor anlamak mümkün değil intema yatırımın yanında çok küçük kalır elinde eczyt var onun elinde nevar eczacıbaşı holding in yüzde 25 ivar holdigte ne var 1453

3. 1453 esan madencilik var ipekkagıt var ecyap var Avrupa da birsürü şirketi var Kosova Ukrayna maden işleri var ilaç pazarlama var levent kanyon un yarısı yine levent te 2 büyük binalar kartalda 317 bin MK arazi var vadi istanbul yanı 70 bin MK arazi var Silivri arsaları var yani elindeki hissenin varlıkları çokintemaya kafanı yorma geçen hafta esan ile ilgili gelişme oldu İngiliz madencilik şirketi strateks tenki altın arama işiyle uğraşır konya beyşehir ve konya seydişehir de2 altın maden ruhsatını almak için müracaat etti yine giresun da 3 sahada arama ruhsatı müracaatı var 1 de malatya doğanşehir altın arama ruhsatı müracaatı var giresun çok ilginç olabilir çünkü oradaki çalışmalarda verim çok yüksek görünüyor 1453 ytd

4. Malatya. Ve giresun arama değil ihale onayı müracatı idi düzeltiyorum strateks ten alınan devirmüracatı adamlar zaten altını bulmuş strateks madencilik Ltd yaz genel müdürün kocaman röportajı var ytd iyi aksamlar 1453

5. Birleşme söz konusu olmaz Sn Gündem. Intema üzerinde hiçbir varlık olmayan ve marka değeri/dağıtım kanalı değeri olan bir şirkettir. Yatırım Holding ise Holding içinde onun biraz daha küçük aynası gibi. Ayrıca zaten yonerim ilaç ve yatırım holdingteki varlıkları bu şirketlerden çıkarmaya çalışıyor. Hiç kafa yoracak bir mesele değil. Intema ile ilgili başka bir planları varsa ben bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by azak Yazıyı Oku
    robotlar hisseleri yönetiyor, küçük yatırımcı hisse alınca hisse fiyatı düşer, küçük yatırımcı hisseyi satınca hisse fiyatında yükseliş olur.
    Küçük yatırımcının kazanması mümkün değil.
    selamlar..Sayın azak size katılıyorum.Güzel ülkemin Borsası maalesef ki böyle.Hisselerin teker teker sayıldığı,patronların yatırımcıların özellikle de küçük yatırımcıların sicilleriyle birlikte aldıkları lot miktarını öğrenebildiği bir yerde küçük yatırımcının para kazanma şansı yoktur ya da çok azdır yada şanstır...saygılar

7. Yukarı emin adımlarla ilerliyor,sağlam duruşu insana güven veriyor,temettü verimi iyi,yeniden bir miktar azar azar biriktirmeye devam,asla tavsiye değildir.

sığ hisseler ilk başlarda çok yorucudur ama ödülü çok büyük olabilir...
    nasip....

Sayfa 863/883 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •