Sayfa 928/940 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938 ... SonSon
Arama sonucu : 7516 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

1. Bilo böyle stabil durumda yatarken hissede yatırımcının bistte kazanmayı umduğu fiyatlama olmaz olmayacak
    çıkıp ben bir şeyler yapıyorum artık harekete geçme zamanı demesi lazımki hisse fiyatlansın.
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bilo böyle stabil durumda yatarken hissede yatırımcının bistte kazanmayı umduğu fiyatlama olmaz olmayacak
    çıkıp ben bir şeyler yapıyorum artık harekete geçme zamanı demesi lazımki hisse fiyatlansın.
    Valla hiç umrumda olduğunu düşünüyorum para dolarda mis gibi ne iş yapacak kültür sanat takılıyordur keyfine bakıyordur

3. bedelli sermaye artırımı yapan firmaların süreç sonrası primlerine kanıp odaş almıştım, en berbat bilançolu firma, sattığım fiyatı görmedi bu kıyamette.
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

4. Yiğidi öldür hakkını ver iyi düşüyor ama

5.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Valla hiç umrumda olduğunu düşünüyorum para dolarda mis gibi ne iş yapacak kültür sanat takılıyordur keyfine bakıyordur
    Vermiştir elemanlara talimatı, hissenin fiyat seyrini söylemiştir.

6. kirpiye yavrusu pamuk gibi görünürmüş, bir çok hak etmediği fiyat da dolaşan hisselerde yazanlara bakınca acaba demiyor değilim
    ama rakamlar yalan söylemez.

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Vermiştir elemanlara talimatı, hissenin fiyat seyrini söylemiştir.
    Ben fiyatının bile kaç olduğunu bildiğini düşünmüyorum nasıl olsa bir kere satmış bizim aldıklarımız zaten ikinci el hiç bir söz hakkında yok umurunda olduğunu düşünmüyorum onu etkileyen bir şey yok ki

8. Hayırlı olsun 14 yıllık imar kartal belediye de gündem de ...

Sayfa 928/940 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •