Sayfa 970/970 İlkİlk ... 470870920960968969970
Arama sonucu : 7756 madde; 7,753 - 7,756 arası.

Konu: ECZYT - Eczacıbaşı Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by ocak20 Yazıyı Oku
    Hepimizin gözünün içene sokarak fiyat hareketlenmeleri lafınız tam yerini bulmuş. Anlam veremedigim noktalardan biriside bu. Ecilc ve eczyt özellikle yükseliş hareketlerini bariz göstere göstere yapıyor sonra da atlayanları silkelemek için ugraşıyor. Peki amaç nedir burda. Acaba kemikleşmiş yatırımcıları bir gün terse düşürmek mi. Sırf bu sebepten dolayı trade bile yapamıyorum. Sonumuz hayırlı olsun dicem ama bu kadar aç gözlü insanların hissesini almakla pişman şuanlık. Yükselişleri bile stres yükü
    Kemikleşmiş yatırımcılar çıktıkça hissenin önünün açıldığı doğrudur da bunların sağı solu belli olmaz. Portföydeki ağırlığı azalınca olası büyük düşüşlerin de tahribatı az olur ben bu yolu seçmiştim, bu fiyatlardan paldır küldür satmama da gerek kalmadı.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2. Umarım hakkınızda en hayırlısı neyse o olur. Benim sorunum bu hissede satamıyor olmam. Belkide henüz en azından bazı kar realizasyonu yapacagımı fiyatlara gelememesinden.
    Merak ettigim patron yıllarca kendi hisselerini topladı durdu. dolar bazlı baktıgımızda da ve en aZından eczyt defter degerinin altında işlem görüyor. Ne yapmayı amaçlıyor anlamış degilim. Yeterince toplayamadı desek ona da inanmıyorum.

Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Kemikleşmiş yatırımcılar çıktıkça hissenin önünün açıldığı doğrudur da bunların sağı solu belli olmaz. Portföydeki ağırlığı azalınca olası büyük düşüşlerin de tahribatı az olur ben bu yolu seçmiştim, bu fiyatlardan paldır küldür satmama da gerek kalmadı.

3. Bari deva nın gazıyla yürü biraz imardan cacık çıkartmıyorsun...

4. İmar işi yine olmadı anlaşılan..

Sayfa 970/970 İlkİlk ... 470870920960968969970

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •