Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 45 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Altın neden 3600 Dolar olacak?

1. Birbirimize fiziki gram altini en ucuz nereden temin ederiz konusundada yardim edelim.
    Sesinizi duyar gibiyim hepiniz kapalicarsi diyorsunuz ama ben istanbul disindayum. Sizler nereden aliyorsunuz gram altinlarinizi

2.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Birbirimize fiziki gram altini en ucuz nereden temin ederiz konusundada yardim edelim.
    Sesinizi duyar gibiyim hepiniz kapalicarsi diyorsunuz ama ben istanbul disindayum. Sizler nereden aliyorsunuz gram altinlarinizi
    Hepsiburada.com ama marj cok yuksek.işine gelir mi bilmem

3.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Hepsiburada.com ama marj cok yuksek.işine gelir mi bilmem
    Tesekkurler oneriniz icin. Sorun kulce bulmak degil, en uygun fiyattan kulce almak onemli. N11 cok daha az marjla hemde 4 taksit satiyor.
    Asıl aradigim kapali carsi fiyatlari uzerinden alabilmek

4.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Birbirimize fiziki gram altini en ucuz nereden temin ederiz konusundada yardim edelim.
    En ucuzu bilmem de, gram altın yatırımı yaptığım dönemlerde en güvenerek aldığım yer kuveytTürk şubeleriydi.
    İAR güvencesine artı olarak, külçenin seri numarası yazılı dekont sayesinde kuveytTürk güvencesi de var.
    Bir yamukluk olduğunda belgesiyle birlikte kafalarına atarım, dava bile açarım.
    Fiyat olarak da semtimdeki kuyumculardan daha ucuza geliyordu. (istanbulun göbeğindeyim bu arada)
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    En ucuzu bilmem de, gram altın yatırımı yaptığım dönemlerde en güvenerek aldığım yer kuveytTürk şubeleriydi.
    İAR güvencesine artı olarak, külçenin seri numarası yazılı dekont sayesinde kuveytTürk güvencesi de var.
    Bir yamukluk olduğunda belgesiyle birlikte kafalarına atarım, dava bile açarım.
    Fiyat olarak da semtimdeki kuyumculardan daha ucuza geliyordu. (istanbulun göbeğindeyim bu arada)
    Arkadaşlar seri nosu yani sertifikası belirtilmişse o artık her yerde geçerlidir bu kuveyttürk şubeside olabilir yada kuyumcuda olabilir farketmez. kuveyttürk nispeten iyi bir fiyat deniyor olabilir ama sadece benim bildiğim 3 ayrı firmanın internet şubesi üzerinden kuveyttürke göre daha uygun fiyatlardan alabilirsiniz. sadece kapalışarşıda pazarlık yaparak kaçlardan alınabiliyor onu merak ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar seri nosu yani sertifikası belirtilmişse o artık her yerde geçerlidir bu kuveyttürk şubeside olabilir yada kuyumcuda olabilir farketmez. kuveyttürk nispeten iyi bir fiyat deniyor olabilir ama sadece benim bildiğim 3 ayrı firmanın internet şubesi üzerinden kuveyttürke göre daha uygun fiyatlardan alabilirsiniz. sadece kapalışarşıda pazarlık yaparak kaçlardan alınabiliyor onu merak ediyorum.
    hocam bu arada kapalıçarşı kuyumcuları normal semt kuyumcularına göre daha uygun satıyorlar bildiğim kadarıyla.

7. yaklaşan bono krizi (küresel), ve zayıf tl (ulusal) Türkiye'de fiziki altının ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by olukedi Yazıyı Oku
    yaklaşan bono krizi (küresel), ve zayıf tl (ulusal) Türkiye'de fiziki altının ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.
    İspanyol,İtalyan,yunanistan,Portekiz bonoları mı kastınız

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •