Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 33 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Bes fonları

1. Burası da unutulmasın.
    BES konuları buradan rahatlıkla takip edilebilir.

BES cafe

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Burası da unutulmasın.
    BES konuları buradan rahatlıkla takip edilebilir.

BES cafe
    Bes fonları demek istediniz sanırım Bu arada yeni cafe fikirleri geliyor sanki aklınıza Cafede iş yapmıyor artik BES'iniz var mı sizin üstadım ?

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bes fonları demek istediniz sanırım Bu arada yeni cafe fikirleri geliyor sanki aklınıza Cafede iş yapmıyor artik BES'iniz var mı sizin üstadım ?
    BES yok bende
    Siz bu konuda hem tecrübeli hemde bilgi sahibisiniz.
    BES konularını buradan size sorabilirler.
    Aslında başlıkta sizin sandım canlansın unutulmasın dedim ama başka bir arkadaş açmış meğer sonradan farkettim.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    BES yok bende
    Siz bu konuda hem tecrübeli hemde bilgi sahibisiniz.
    BES konularını buradan size sorabilirler.
    Aslında başlıkta sizin sandım canlansın unutulmasın dedim ama başka bir arkadaş açmış meğer sonradan farkettim.
    BES aslında emeklilikle hiç alakası olmayan bir sistem TEFAS öncesi fon yatırımı gibi düşünebilirsiniz Fon yatırımı yapacaksanız nasıl ki sadece hesabınızın olduğu bankanın fonlarıyla sınırlı şekilde yatırım yapıyorsanız BES'te de şirketin size sunduğu fonlarla kısıtlısınız İlave bir iki avantajı mevcut işte

Neden bes fonuna girmeliyiz?

6. Beste ki paranın bir kısmını çekme imkanı var mı? Google da var diyor, emeklilik sirketini aradım yok diyor?

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by beyazcocuk Yazıyı Oku
    Beste ki paranın bir kısmını çekme imkanı var mı? Google da var diyor, emeklilik sirketini aradım yok diyor?
    orta yolu bulmak gerek
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Bireysel Emeklilik Fonları konulu görüş ve önerilerimizi lütfen burada paylaşalım.

Tüm BES fonları aşağıdaki linkte karşılaştırılabilir:

http://tefas.gov.tr/FonKarsilastirma.aspx

NOT: Fon Tipi: Emeklilik Fonları olarak seçilmelidir.

BES fonları günlük fiyat ve portföy dağılım yüzdeleri, yatırımcı sayısı v ayrıntılı bilgiler, geçmiş veriler dahil aşağıdaki linkten göçrülebilir:

http://www.spk.gov.tr/apps/MutualFun...ubmenuheader=0
    hayırlı olsun
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •