Sayfa 33/897 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 7172 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

Sayın cefaks bugunun pastasınu görebılırmıyız , olan varsa paylasırsa sevınırız

2. Bu hissede yazan yok ky orani cok dusuk bir hisse galiba hissede kim.baski kuruyor bu kadr anlamia degilim

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ahmetfb Yazıyı Oku
    Bu hissede yazan yok ky orani cok dusuk bir hisse galiba hissede kim.baski kuruyor bu kadr anlamia degilim

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haklısınız bence de bir sessizlik hakim..Malum ky olunca muhabbet bol oluyor.

4. 23 şubatta yaptiği 3.79 fiyat traştır arkadaşlar.yani onu direnç olarak görmeyin.Hisse 1.5 yildir trend yapmış ama cok sert düzeltmeleri olduğu için ky yanaşmıyor.gecen haftada burda birisiyle tartişmiştim ve ona merak etme bu hisse seni silkeler demiştim . şu anda yazıp çizmediğine göre silkelenmiştir. Hisseyi uzun vade taşıyan benim bildiğim bir ben varım bir de Burkay arkadaş var.

5.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    23 şubatta yaptiği 3.79 fiyat traştır arkadaşlar.yani onu direnç olarak görmeyin.Hisse 1.5 yildir trend yapmış ama cok sert düzeltmeleri olduğu için ky yanaşmıyor.gecen haftada burda birisiyle tartişmiştim ve ona merak etme bu hisse seni silkeler demiştim . şu anda yazıp çizmediğine göre silkelenmiştir. Hisseyi uzun vade taşıyan benim bildiğim bir ben varım bir de Burkay arkadaş var.
    Tşk sn ssregitoss. Çok anlamasam da yıllara göre fiyatını incelediğimde geçen sene hep yükseldiği sonucuna vardım.sanki 4 üzeri görmüş.Hayırlısı artık.

6. Haftalik 5/10 yillik grafik atabilirmisiniz??

7. sɹǝeʇ nq ʞǝeʇ ɹıq ؛ɐp ɐpunloʎ ʎǝes ɹǝeɥ ıʞuɐS.

8.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    23 şubatta yaptiği 3.79 fiyat traştır arkadaşlar.yani onu direnç olarak görmeyin.Hisse 1.5 yildir trend yapmış ama cok sert düzeltmeleri olduğu için ky yanaşmıyor.gecen haftada burda birisiyle tartişmiştim ve ona merak etme bu hisse seni silkeler demiştim . şu anda yazıp çizmediğine göre silkelenmiştir. Hisseyi uzun vade taşıyan benim bildiğim bir ben varım bir de Burkay arkadaş var.
    Merak etme silkelenmiş değilim. Ayrıca burada yazmıyor olmak hisseyi sattığımız manasına gelmez. Benim acelem yok 19 bin tane ecilac var. Güzel para kazanmadan gidesim hiç yok.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Herkes kararını kendi verir, kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 33/897 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •