Sayfa 44/900 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 7193 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. sɹǝeʇ nq ʞǝeʇ ɹıq ؛ɐp ɐpunloʎ ʎǝes ɹǝeɥ ıʞuɐS.

2.  Alıntı Originally Posted by kuzey_07 Yazıyı Oku

sɹǝeʇ nq ʞǝeʇ ɹıq ؛ɐp ɐpunloʎ ʎǝes ɹǝeÉ¥ ıʞuɐS.
    teşekkürler

Alıntı Originally Posted by BURKAY Yazıyı Oku
    Alıcı ve satıcı belliki o fiyat konusunda mutabık kalmışlar... Dün 3.74 kademesine yazılan yaklaşık 500.000 lot hisse boşuna mı yazıldı dersin? Bu işler hep danışıklı döğüştür... Bazı durumlar bize karanlık olduğundan onları da "aptal" diye nitelemek bizlere sanırım yakışmaz kardeşim... Şunu bil ki para kazanman onların yapacağı hareketlere bağlı...Gerisi yalan.
    ky biraz sabırlı olsa ........kısa vade 1 yıl bile tahammül edemiyor.......orta ve uzunda % 5 i kalmıyo ozaman spek b.yatırımcı yvşk zalim ky düşmanı oluyor..........

4.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    ky biraz sabırlı olsa ........kısa vade 1 yıl bile tahammül edemiyor.......orta ve uzunda % 5 i kalmıyo ozaman spek b.yatırımcı yvşk zalim ky düşmanı oluyor..........
    Düşüncelerinde haklılık payın var...Ancak en önemli sorunlardan birisi ve en önemlisi sanırım küçük yatırımcının genellikle hem eğitimsiz hemde piyasadaki tecrübesizliği, işlemlerinde önemli rol oynuyor diye düşünüyorum.
    Zira bunun acısını 2000 yılının başlarında borsaya adım attığım ilk yıllarımda bende çok çektim...
    Bu piyasada artık para kazanmak bizler için gittikçe zorlaşıyor...
    O nedenle karlılık durumu iyi, temettü veren, geleceği endişe yaratmayan şirket hisselerinde kalmak ve sabırlı olmak seninde değindiğin üzere sanırım en doğru yol olacaktır.

borsa başkanı bugün... 1 milyon aktif yatımcının 250 binin 10 bin tl ve üzeri portföyü var dedi...bir kaç arkadaşım var bana dirit vb hisseleri soruyor alıyım mı diye......benden de güçlü mali durumları var ...ekonomiyi bilmiyoruz öğrenmekte istemiyoruz neyse ..................bizim hisse dura dura gitiyo ....ytd...

Dün, şirket tarafından kap'a gönderilen açıklamada, 3.73 ile 3.75 fiyat aralığından, 1.000.000 lot alım gerçekleştirdiklerini bildirmişlerdi.

fiyat - temettü ilişkisi bakımından, en iyi temettüyü veriyor. thya hiç bir şey vermediği halde speklerin cirit attığı milleti sürekli ters köşe yaptırdığı bir hisseden daha iyi. 1.90 dan sasa yı kaçırdığıma yanıyorum thy ile uğraşmaktan, başka hisseleri gözümüz göremez olmuştu.

8. sɹǝeʇ nq ʞǝeʇ ɹıq ؛ɐp ɐpunloʎ ʎǝes ɹǝeɥ ıʞuɐS.

Sayfa 44/900 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •