Sayfa 52/896 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7168 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by mms Yazıyı Oku
    Ne algısı yaratıcz banane herkes işine baksın körmüsün okuma yazmanmı yok ? Bıst ucmus ac kadıgına bak kendı kendınıze beklentı uyduruyorsnz bıse bulamıyorsnz öbürleeride insallah boyle seyler olur dıyor tm komedısınjz , gelmıs 3.60 dan sonra kagıda girmıssnz nıkahlı karınz sanıyorsnz. Coluk cocuk dolu bura gecen sene 30 kurus temettü verdi fıyatı 2.78 idi , hayırlı işler size
    Çok anlamam ama okudum biraz yorumları kardeş senin ecilc le ilgili bir sorunun var anladığım kadarıyla.

2. sɹǝeʇ nq ʞǝeʇ ɹıq ؛ɐp ɐpunloʎ ʎǝes ɹǝeɥ ıʞuɐS.

3.  Alıntı Originally Posted by mms Yazıyı Oku
    Hayaller gerçekler , zirvede cıkmısım iyki , beklenti yıllık bılanco baskada bıse yok seneye görüşürüz , bol şans
    Bir hisseden zirveden çıktığımı düşünüyorsam alır kârımı giderim. Daha uzunca bir süre dönüp arkama bakmam. Sen dönüp dönüp hisseyle haşır neşir oluyorsun. Hisseyi taşıyanlar bile hisseyle senin kadar alâkadar değil. Sende bir şeyler var ama hadi hayırlısı diyelim.

4. Bence o zarar ettiğini anladı içi içini yiyor.
    Vakti geldi artık hadi 4 üstü inşallah. Ytd.

5. Yatırımcısını aldığına bin pişman edip zarardan zarara sürekleyen çok sayıda hisselerin bulunduğu bu piyasada son zamanların parlayan bir yıldızı haline gelmiş bu şirket ve hissesine insanlar neden hor bakarlar anlamış değilim...!
    Hisseyi alırsınız, kar edip satar ve Allah bereket versin deyip satar gidersiniz... Size uygun fiyata gelirse dönüp bir gün yine alırsınız...
    Ama hisseyi sattıktan sonra hala hissede olanlarla didişmek niye? Bu nasıl bir anlayış, nasıl bir mantıktır? onuda anlamış değilim...

6. Değerli ortaklarımdan bir ricam var...
    Hissemizin bölüneceği gün ki fiyatı da 3.85 TL. olsa kaç liradan işlem yapmaya başlayacak?
    Cevabınızı bekliyor, teşekkür ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by BURKAY Yazıyı Oku
    Değerli ortaklarımdan bir ricam var...
    Hissemizin bölüneceği gün ki fiyatı da 3.85 TL. olsa kaç liradan işlem yapmaya başlayacak?
    Cevabınızı bekliyor, teşekkür ediyorum.
    Hisse bölünüyor mu? Böyle bir bilgiye sahip değilim.
    Temettü verecek. Eğer o gün fiyat 3,85 ise temettü verildikten sonra 3,35 olarak düzeltilecek diye biliyorum

(kesin bu şekilde olacak diye bir iddiam yok, yanlış ise söylediklerim doğruyu gösterebilirsiniz)

8. Bu hissenin rasyoları çok yüksek değil mi hisse arasındaki pariteye göre .

Holdinge göre 3.30 olması gerekmiyor mu ben mi yanlış biliyorum .

Tabi bu u50 o u100 de bile değil diyorsanız onu bilemem tabi

Sayfa 52/896 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •