Sayfa 74/900 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 7193 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    senin hisselerini satıp satmaman beni ilgilendirmez ama iki sayfa ötede bunlar yazılı... bak yine söylüyorum beni ilgilendirmez... ben sadece doğru ortaya çıksın diye yazdım... ytd...
    Senin doğruyu anlama ve ortaya çıkarma gayretine de kargalar güler sn. "sertçetin"...
    Hem seni ilgilendirmiyorsa sayfaları didik-didik edip benim yalanımı çıkarma uğraşın niye kardeşim?
    Sana kadılık görevini kim verdi bilemem ama doğruları dile getirmek gibi bir mantıkla hareket ediyorsan şayet, söz konusu kişinin günlerdir kimlerle bu topikte dalaştığını, 3.80 lerde millete hisselerini sattırma uğruna sarfettiği gayretlerive haksız tutumunu ortaya koymalısın. Ama nerdeeee.
    Hisselerimin çoğunluğunu sattım derken elİmde ne kadar daha hisse kaldığını sizler nereden bilebilirsiniz ki?
    25 bin, 45 bin, 35 bin, belkide kenarda 75 bin daha vardır... OLAMAZ MI?
    Kaldı ki sattıklarımı da daha üstten tekrar almış olamam mı?
    Bu milletin yapacak işi gücü kalmadı da başkalarının portföyüyle mi ilgilenir oldu..
    Herkes kendi portföyüyle ilgilenirse sanırım daha faydalı olur... Boş işlerle uğraşmanın ne sizlere ne de bana hiç bir faydası olamaz.
    Bundan böyle de ne aldığımı ne de sattığımı yazmamam gerektiğini anladım... Zira kimseyle uğraşmaya zamanım yoktur.
    Yine de herkese iyi akşamlar dilerim.

2. Açıkçası katılmamak elde değil söylediklerinize sayın burkay.. burada istediğim herkesin kazanması veya zararsız ayrılması. Kimsenin malında gözümüz Yok. Herkese bol kazançlar.. ytd

3. Ya ümit sizsiniz, ya ümitsizsiniz.

Hareket başladı bakalım nereye kadar gidecek?...

5. Sallayalım 3.37

F3311 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

6. Derinlik atabilcek var mı? Teşekkürler.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

ky tahminim kadar ilgi göstermedi alan satan balinalar herhal.....

Unhappy

Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku
    Sallayalım 3.37

F3311 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    4.37 demek istedin herhalde.

Sayfa 74/900 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •