Sayfa 784/872 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834 ... SonSon
Arama sonucu : 6970 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. hisse 18 martta 3.18 görmüş, 260 - 318 arası gidip geliyor

2. Kıymetli çalışmanızı değersiz kılmak istemem. Kısaca ifade etmek gerekirse; yatırım holding ve ilaç şirketleri topluluğun tüm faaliyetlerinden nemalanması gereken holdingten turevlestirilmis şirketlerdir. Bu iki şirketin çeyreklik bilançoları topluluğun performansı adına kısıtlı bilgi sağlarlar. ( yatırım holding ara bilançoları sıfır düzeyinde bilgi verir) . Ilaç ve yatırım holdingin borsa fiyatı, temettü kararı gibi konular üzerinde etkili olabilecek mali tabloları senede bir defa , o da 12 aylık bilançolarda görülür. Diğer bilançolar çok sınırlı fikir üretirler. Diğer taraftan faaliyet raporunda bölük pörçük de olsa belli bilgilere erişilebilir. Sözün özü şu; batı cephesinde değişen bir şey yok!

4. Özkaynağı bu kadar fazlayken, bedelliyi çeyrek kardan karşılayarak zarar gösterip endeks ralli yaparken dipteki hisseyi %2 daha basmayı başardın bülent efendi.
    Yatırmcıdan neyin intikamını alıyorsun bir bilebilsek, genel kurulda canını mı sıktılar.
    Dipteki hisseyi holding neden geri alım yapmıyor, niyet kötü olunca bir şey beklememek lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Yüzüne tükürmeye bile değmeyecek adamlarla aynı yolda yürümekte varmış buda bizim nasipsizliğimiz işte.

6.  Alıntı Originally Posted by splendes Yazıyı Oku
    Yüzüne tükürmeye bile değmeyecek adamlarla aynı yolda yürümekte varmış buda bizim nasipsizliğimiz işte.
    Bunlarin ölmüs mezardaki analarini, yasayan cocuklarini seveyim, tanri artik bunlara adaletini göstersin, hep onlardan yana olma tanrim, bulluk bu yasina ragmen saç boyatiyor anasini sevdigimin patronu

7.  Alıntı Originally Posted by heyyt Yazıyı Oku
    Harbi diyorum ölmüs analarinda suc buluuyorum, nasil boyle evlatlar cikardiniz, nasil bir gen yapilari var bunlarin , insallah bu patronlar evlat acisi yasarlar
    keşke bu yazılarınızı okuyor olsalar.ama ben hiç ilgilenmediklerini düşünüyorum.umurlarına bile getirmiyorlar.eğer okusalardı kayıtsız kalamazlardı

8. Bal gibi okuyorlar. Bizim burada yakınmamızı banal buluyorlar. Hayatını düzayak yaşamış insanlar bunlar. Hazırdan elitist olmuş ruhları, bu konformizmi ömür boyu yaşamışlar. Bizi teğet geçmeyi kendileri için uygun görüyorlar. Muhatap oldukları anda yaptıklarının cevabı yok. Ruhları böyle bir yüzleşmeyi kaldıramaz. Bu yüzden görmezden gelmeyi tercih ediyorlar. Güce sığınıyorlar. Güçlülerin tutarlı olmak gibi bir yükümlülüğü yoktur. Bizimle eşit bir düzlemde dramatik bir hesaplaşmaya girmezler. Küçümseme ve tiksinme; (bizim yakınarak hak arama yöntemimizden), kendi ruhlarını beraat ettirmenin yoludur. Sanki hakkımızı İngiliz Lordu gibi arasak bize hak vereceklermiş gibi....

Lumpen Proleteryanın günlüğünden.

Sayfa 784/872 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •