Sayfa 835/847 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845 ... SonSon
Arama sonucu : 6771 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. kartaldan fısıltı var galiba

2. belkide ayazağa başlayacak?.yoksa iranla ilgili ilaç haberimi?

3.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    belkide ayazağa başlayacak?.yoksa iranla ilgili ilaç haberimi?
    Tavan yapmadiki kagit dostum ,sadece %2 cikti.biz bir haber duymadik.bu haber size nerden geldiki?

4. Ozel bir durum aramayin.borsadaki tum hisseler toparliyor.fiyatlari yukari cikiyor.buda 3.60 lardan 2.30 lara gelmisti.bu endekste 3 civari olmasi normal...

5. Bu hareketin endeks ile bir ilgisi yok. Zaten bir süredir 100 bin civarında endeks. Şimdi neden çıkıyor Eczacılar. Evet çok bir artış yok, ama beklentisi çok hissenin. Holding dolayısı ile Kartal arsası, Esan Madencilik şirketi. Yapı grubunda bir yeniden yapılanma hareketlenmesi (unutmayalım Vitra Karo'nun % 25 i İlacın direkt sahipliğinde), İlaç yatırımında bir gelişme olabilir. Monrol'de Ruslarla ortaklık gündeme gelebilir(zayıf ihtimal), Ayazağa arsasında bir gelişme olabilir..

Sorun bütün bu beklentilerde patron azınlık ortaklarla oluşacak büyük çıkarları paylaşacak mı? Yoksa her zaman yaptığı gibi bu çıkarları iç etmenin bir yolunu mu bulacak.? Sorumuz budur. Yoksa bu beklentiler yavaş yavaş gerçekleşme yolunda. Bize faydası olacak mı?

6.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Bu hareketin endeks ile bir ilgisi yok. Zaten bir süredir 100 bin civarında endeks. Şimdi neden çıkıyor Eczacılar. Evet çok bir artış yok, ama beklentisi çok hissenin. Holding dolayısı ile Kartal arsası, Esan Madencilik şirketi. Yapı grubunda bir yeniden yapılanma hareketlenmesi (unutmayalım Vitra Karo'nun % 25 i İlacın direkt sahipliğinde), İlaç yatırımında bir gelişme olabilir. Monrol'de Ruslarla ortaklık gündeme gelebilir(zayıf ihtimal), Ayazağa arsasında bir gelişme olabilir..

Sorun bütün bu beklentilerde patron azınlık ortaklarla oluşacak büyük çıkarları paylaşacak mı? Yoksa her zaman yaptığı gibi bu çıkarları iç etmenin bir yolunu mu bulacak.? Sorumuz budur. Yoksa bu beklentiler yavaş yavaş gerçekleşme yolunda. Bize faydası olacak mı?
    Sayın Bezgin Bekir İnşallah bize faydası olur.Aksi halde elimizden gelen bir şey yok.Sabırla beklemeye devam.

7. Yıllardır takip ettiğim. 4-5 ay önce girdiğim hisse. Hisseye girerken çok düştüğünü düşünüyordum. Supriz bir ilk çeyrek bilançosu denk gelsede. 2. Bilanço iyi geldi. Mevcut durumda yukarıda arkadaşın saydığı durumlar olmasa bile böyle bir şirketin hisseleri bir yerlere gelir. Ucuz mu evet, her çeyrek kar açıklıyor. Sektördeki durumunu söylememe gerek yok. Faizler düşüyor. Alım gücü kuvvetlenmeye başladı. Yatırım yapılacak zamanlar gelmeye başladı. 1 sene içinde süprizler dışında defter degeri 1 i bulmaması için neden yok. Haberleride takip etmek gerekiyor. Operasyonu karlılığı etkileyecek haberler geldiğinde tekrar hesap yapmakta işin parçası. Yrd.

8. 1453 ya kardeşim ben sizin yazdıklarından hiç birşey anlamıyorum sen öyle şeylerekafanı yorma neyani burada bir olumlu bir şey olacak. Buadamlarbize cartcurt yapacak kanun var nizam var olumu öyleşey ben size bir soru sorayım

Sayfa 835/847 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •