Arama sonucu : 8 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MEGES - Meges Boya

MEGES - Meges Boya

Bir mert sirket sen ciktin. Sirketi kapadiktan sonra az bir miktar olsa da yatirimcina odeme yaptin.

En sevdigim hisseler arasindadir Meges'im.

Kitap gibi ismi vardi sirketin CEO'sunun... Marius Henrikus Nostradamus Mustela Putorius muydu... Neydi acaba?

Hah. Aradim buldum. Marius ile Henrikus'un buyuk kismini tutturmusum. Otekiler tutmadi.

Chairman: Gerardus Luois Hendrikus Mari Jansen

4. Evet cbs boyayada böyle bir yönetici gelse ne olur muhteşem cbs boya dönüşü borsaya

Link'e Meges diyorum derinlik ekraninda ayni yerde oldugundan. Gecenlerde araciyi aramistim Meges'te su kadar satin dedim. Pardon hangi hisse dediler

Cok sevdik seni be Meges. Nasil oyle 1.7'den 26 yapmistin

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bir mert sirket sen ciktin. Sirketi kapadiktan sonra az bir miktar olsa da yatirimcina odeme yaptin.

Haklısın güzel bi kağıttı

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku

Böyle hisse de mi varmış?...Hani yatırımcısını düşünüp ödeme yapan...Bizimkilerin hepsi üçkağıtçı çıktı...Raks,Untar, Sabah gibi...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. kısa kes meges
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •