Sayfa 2/686 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5484 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

Beyler bu kar aldatıcı konsolide bilançosu gelince göreceksiniz kuş a dönecek bilanço 9 milyona iner kar ytd

Sent from my SM-J700F using Android mobile app

Dyo yalan rüzgarı konsolide bilanço gerçek yüzü ortaya çıkacak kar 9 milyon civarı olur biz ne dediysek O dur ytd

3. Hayırlı olsun...

4.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Dyo yalan rüzgarı konsolide bilanço gerçek yüzü ortaya çıkacak kar 9 milyon civarı olur biz ne dediysek O dur ytd

sayın terzico bende yıllardır dyo yu takip ederim her bilanço dönemi zarar yazar. son 1 yıldır ama şöyle ama böyle kar açıklıyor. istersen marshalın açıkladığı bilançoya ve durduğu yare bak ..))

5. Terzi joe; Hissenetsiz kalmak çaysız kalmaktan zormuş, Genede en vefakar senmişsin ilk yazı senden olmuş,Hacı bak tebdili havada ferahlık vardır iyi düşün iyi olsun çocukları boğma, kafalarını şişirme bilançoyu fazla öne çıkarma bırak su akar yolunu bulur biraz yüzün gülsün somurtma hadi bakayım kolay gelsin.ytd

Alıntı Originally Posted by rüzgar Yazıyı Oku
    sayın terzico bende yıllardır dyo yu takip ederim her bilanço dönemi zarar yazar. son 1 yıldır ama şöyle ama böyle kar açıklıyor. istersen marshalın açıkladığı bilançoya ve durduğu yare bak ..))
    Zaman ders zama ni marsh alın sermayesi ne kadar biliyormusun bilmiyorsun ben sana söyleyeyim 10 milyon cuk 12 aylık kazandığı para 5 milyon yani yüzde eli borcu yok geçmiş donem borcu yok yeniden değerlendirme fonu da parası var yani yüksek bedelsiz sermaye artıra bilir 2 piyasa degeri ne biliyormusun yok bilmiyorsun dur tamin ediyorum 360 milyon tl sen hisenin 36 Tl olmasına bakma sermayesi az ok 3 Dyo sermaye ne 100 milyon kar ne şimdilik 22 milyon sermayenin kacta kaçı kar sen hesapla piyasa degeri ne 370 milyon yani marshal hemen hemen aynı yani marshal pahlı değil Dyo da daha ucuz sen bunu anlayamasın artı Dyo geçmiş donem borcu 110 milyon onu kapatması lazım yani her sene 22 milyon kar edse 5 yılda kapatır ondan sonra artıya geçer 850 milyon borcu var Dyo nün sen anlatıyorsun nerde bakarsan bak ok insalah birşeyler anlata bildim ytd

Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Terzi joe; Hissenetsiz kalmak çaysız kalmaktan zormuş, Genede en vefakar senmişsin ilk yazı senden olmuş,Hacı bak tebdili havada ferahlık vardır iyi düşün iyi olsun çocukları boğma, kafalarını şişirme bilançoyu fazla öne çıkarma bırak su akar yolunu bulur biraz yüzün gülsün somurtma hadi bakayım kolay gelsin.ytd
    Demli keyf seni görmek güzel sende olumlu yaz dengelesin ben bilgi veriyorum ytd

Marshal 36 on böl sermayesi 10 milyon Dyo 100 milyon yani aynı fiyatları 36 olması seni yanıtlaması ytd

Sayfa 2/686 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •