Sayfa 865/866 İlkİlk ... 365765815855863864865866 SonSon
Arama sonucu : 6923 madde; 6,913 - 6,920 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. Neden tavan olduk , bayram degil seyran degil yasar emmi neden harclik dagitiyor??

2.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Neden tavan olduk , bayram degil seyran degil yasar emmi neden harclik dagitiyor??
    Siz merak etmeyin zekatından düşer yaşar emmi )

3.  Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Siz merak etmeyin zekatından düşer yaşar emmi )
    Sanirim yeterli mal toplandi zekat dagitmaya basladilar, kolay degil 9 a kadar verdi patronlar..

4. Malum vakfa göndermedikleri himmeti her türlü alıyorlar. Ben bu RK Kararını başka türlü yorumlayamadım. Elle tutulur bir gerekçe yok gördüğüm kadarıyla. Hukuksuzluğun aşikâr olduğu bir memlekette gelmişiz hisse yatırımı yapıyoruz. İyi cesaret.

5. Dyoby 100 milyona 22 milyon
    Maraşal 10 milyona 28 milyon
    Yani şimdi gelde terki joe ya hak verme adam boşuna gitmedi Miami’ ye
    yılların ömür törpüsü Dyoby yıldız pazarda değil Agora meyhanesinde demlense bu kadar kafayı bulamaz, buldurtamaz. Kaçtı tabi kaçmayacaktı da ne yapacaktı?
    Sonra o niye öyle, bu niye böyle?
    Yaşar emmi terki joe yi sevmiyor biz bunu anladık
    Eblek artık iş sende, al sazı eline, çığır türkülerini , Yaşar emmiyi neşelendir, yeter artık terki joe ya çektirdikleri bıktık be ytd

6. Eskilerin bir sözü var ya;
    Bu pilav daha çok su kaldırır.

7. Bu gereksiz ve manasiz tavanlssma hareketi 5-17 hareketi yapmadan önce Dyoda sürekli olan sinir hastasi etme taktikleri sevgili tahta sahibinin, zaten ruh hastasi sayisi cok, daha da milletin üzerine geliyor ha bu sefer 5-17 hareketi olmaz , 12-xx,x hareketi olur,
    Yapistim boynuma doladigim galvaniz borularla boya kutusuna , birakmam yasar emmi...

8. Demli kardeş seni görmek ne güzel .
    Uzun zaman dır yokdun .
    Bu virüs adamı korkutuyor.
    Çok sevindim.
    Hoş geldin
    Y.t.d Al sat tut tasviyesi değildir.
    Bu yazım ironidir
     Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Dyoby 100 milyona 22 milyon
    Maraşal 10 milyona 28 milyon
    Yani şimdi gelde terki joe ya hak verme adam boşuna gitmedi Miami� ye
    yılların ömür törpüsü Dyoby yıldız pazarda değil Agora meyhanesinde demlense bu kadar kafayı bulamaz, buldurtamaz. Kaçtı tabi kaçmayacaktı da ne yapacaktı?
    Sonra o niye öyle, bu niye böyle?
    Yaşar emmi terki joe yi sevmiyor biz bunu anladık
    Eblek artık iş sende, al sazı eline, çığır türkülerini , Yaşar emmiyi neşelendir, yeter artık terki joe ya çektirdikleri bıktık be ytd
    SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 865/866 İlkİlk ... 365765815855863864865866 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •