Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 51 madde; 25 - 32 arası.

Konu: borsanın en berbat hisseleri

1. Bimekssssssss

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. şahsi fikrim BUCIM
    bir kaç kere bulaştım zor kaçtım ama bu çıkmayacağı anlamı taşımasın. bucim le tanışan bir insan bu soruya başka hisse yazmaz diyorum

2. hissem de kesinlikle SNGYO (uzun vade yatırımcısının hali ortada, ki geleceğide pek parlak gözükmüyor )

allahtan ikisinden de erken kaçabildim bist nerelerde ama bu iki hisse evlerden ırak
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. Tumosan ve tskb

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. GSRAY.

Gelmiş geçmiş en rezil hisse GSRAY'dır.

Tarihin en yüksek bedellisini yapmıştır. % 10000.

galatasaray derneği tarafından, sportif A.Ş.'nin kanı vampir gibi emilmiştir

LG-H525 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by De Morgan's Yazıyı Oku
    GSRAY.

Gelmiş geçmiş en rezil hisse GSRAY'dır.

Tarihin en yüksek bedellisini yapmıştır. % 10000.

galatasaray derneği tarafından, sportif A.Ş.'nin kanı vampir gibi emilmiştir

LG-H525 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence de
    Batiklar harici adamı kanser gibi eder
    Bi kere aldım sonra yüzde 400 bedelli hacı bekler gibi bekle güç bela kurtul
    Yatırım tavsiye degil

Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku
    Üstüne tanımam...

.

Avusturyalılar şirketin kar etmemesi için sistem kurmuşlar. Kanını emiyorlar. Kont Drakula gibiler.
    Her şey ayarlı.

.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,966
    Blog Entries
    4
    İflas holdingide fena değildir hani...
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

8. 1 - BIZIM ( Bizim Mağazaları ) yıldız holdinge bağlı yani sahibi Murat Ülker ,, bu hisse ve Ülker gurubunun tüm hisseleri ,,, berbat kelimesi çok hafif kalır ,,,,

hisse o kadar kötü ki ,, anlatamam ,,, sakınn lütfen merak edipte bulaşmayın ,,,!! hisse ilk arza çıktığı zaman 2011 yılında 27 tl ve ardından 7 yıl içinde 6.5 tl'ye indirdiler ,,, tahtada alış ve satış arasında günlük çok büyük farklar var,, örneğin anlık emirlerde satış 7.92 ,, alış ise 7.86 sürekli ,,
    gün başı ve sonu kapanışları ,,, gün başı + % 2 prim ,,, gün sonu -2 zarar ,,, yıllardır bu taktiği uyguluyor..

hissenin geçmişte yaptığı tekniğine bakarsanız , hangi hisse olursa olsun o hissenin iyi veya kötü niyetli olduğunu şıp diye anlarsınız ..
    BIZIM hissesi Borsada çok çok kötü niyetli hareket eden hissedir... dolayısıyla teknik hareketleri sizi yanıltmasın ,,,, aldanırsınız ,,,,
    Tekniğe ve Temel'e uygun değildir , ayrıca bilançoları süreki büyük zarar yazıyor ,,,

2- Galip'in tüm hisseleri

Mepet :
    Avtur :
    Avgyo :
    Metro :
    Vangd :

üstteki 5 hisse ,, Galip'e ait ,,,, sadece aman ha diyorum !! asla asla bulaşmayınız !
    şöyle düşünebilirsiniz ,, alırım hemen satarım , sakınn ,, aldığınız gün hisse aşağı ve kilitlediği an çıkamazsınız !!
    Tekniğe ve Temel'e uygun değildir

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •