Sayfa 120/322 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 953 - 960 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. Söz bitti...
    Bistte değerlemeler hangi kriterlere göre yapıloyor onu düşünüyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by Pik Yazıyı Oku
    Söz bitti...
    Bistte değerlemeler hangi kriterlere göre yapıloyor onu düşünüyorum...
    O kriterler çöp oldu,değeri 1 lira olan şirketler 10 TL, 10 TL olan şirketler 9,94 TL ye fiyatlanıyor artık....

3. Bu çeyrek 6 milyon, yılbaşından beri de 23.6 milyon Hacı Ömer Sabancı Vakfına bağış yapılmış.

Bütün karşılıklarda ciddi artış var. Riskler gerçekleşmezse sonraki dönemlerde konusu kalmayan bu karşılıklar kara olumlu yansır.

4.  Alıntı Originally Posted by akturus Yazıyı Oku
    Bu çeyrek 6 milyon, yılbaşından beri de 23.6 milyon Hacı Ömer Sabancı Vakfına bağış yapılmış.

Bütün karşılıklarda ciddi artış var. Riskler gerçekleşmezse sonraki dönemlerde konusu kalmayan bu karşılıklar kara olumlu yansır.
    Bağış yapmak ?!?!?

Alıntı Originally Posted by akturus Yazıyı Oku
    Bu çeyrek 6 milyon, yılbaşından beri de 23.6 milyon Hacı Ömer Sabancı Vakfına bağış yapılmış.

Hadi ya! Bağışın da cılkını çıkarmışlar. Ben bu kadar verilsin istemem, gitsin yıllık 1-2 milyon ver. Enerjisa ne veriyor acaba? Saçmalık valla, benim paramı benden izinsiz dağıtıyor

Bu nasıl bağış öyle 23.6 milyon yuh yani

7. Geçen sene de yaklaşık aynı tutarlarda bağış yapıyorlarmış. İyi ki otaklık oranı yabancı ortak ile eşit. Hakim ortak olsalar şirketi bağışlayabilirlerdi.

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Hadi ya! Bağışın da cılkını çıkarmışlar. Ben bu kadar verilsin istemem, gitsin yıllık 1-2 milyon ver. Enerjisa ne veriyor acaba? Saçmalık valla, benim paramı benden izinsiz dağıtıyor
    Sn RLC44, Linkte bize bilgi veriyorlar. Ayrıca bu linkte de (madde 81) tüm ortakların onayını almışlar.

Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Bu nasıl bağış öyle 23.6 milyon yuh yani
    Karın belli bir bölümü dağıtılıyor. Demek ki iyi kar bekliyorlar Geçen sene yıllık 20.6 milyon dağıtılmış.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 120/322 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •