Sayfa 134/322 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by norşinli Yazıyı Oku
    sabancını diğer kağıtları iyi sahol bak 7.80 den 9.20 geldi bu adi hariç
    Sahol un bilançosuna göre bedava olması dışında haklısınız, sigorta sektörü deprem ve bilanço sonrası bı dinlenmede,aylık prim üretimi verileri ile yeni ivmeler bekliyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Aylık prım verileri yarın mı açıklanacaktı..???

3.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Aylık prım verileri yarın mı açıklanacaktı..???
    Evet yarın açıklanacak.... 4. çeyreğin ilk verisi...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Dolar yüzde 5 düşse de cds ler kanadindaki düşüşle eurobond etkisi nötr hatta bugün pozitif yansıyacak, akgrt açısından düşüşten sonra beklenen toparlama gelmedi, portföyumde yüzde 50 oranlı olması da bu endekste talihsizlik benim adıma,ama güvenim tam inşallah bı yerde ekstra ziplayacaktir

5.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Dolar yüzde 5 düşse de cds ler kanadindaki düşüşle eurobond etkisi nötr hatta bugün pozitif yansıyacak, akgrt açısından düşüşten sonra beklenen toparlama gelmedi, portföyumde yüzde 50 oranlı olması da bu endekste talihsizlik benim adıma,ama güvenim tam inşallah bı yerde ekstra ziplayacaktir
    Cuma günü 530 civarında dolanan CDS an itibariyle 459'a geriledi.. %13 düşüş var..

Bankaların coştuğu bir günde sigorta sektörü özellikle bizimde onlar gibi coşmamız lazımdı. Ray sigorta çok pahalı anladık halka açıklık az, adam toplamış ama ansgr den bari yüksek performansı bari bugün göstermeliydik. Satış kademeleri çok dolu idi. Baskı mı gerçek mi bilemedim.

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Evet yarın açıklanacak.... 4. çeyreğin ilk verisi...
    Sn diproyal, yarın açıklanacağını nereden biliyorsunuz? Her ayın 2. salısı gibi bir şey mi? Şirket mi önceden kap falan mı gönderiyor?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Aksigorta.nın sıtesınde yazıyor..

Sayfa 134/322 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız