Sayfa 138/322 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 2576 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akturus Yazıyı Oku
    3. çeyrek karını nasıl açıkladılar ise öyle. kar açıklamasından bir iki gün önce ne hikmetse sebepsiz düşüşe geçti.
    Hocam kârı bilanço tahminleri doğrultusunda birebir bildiler zaten beklenen kar açıklandı

2.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Hocam kârı bilanço tahminleri doğrultusunda birebir bildiler zaten beklenen kar açıklandı
    Bizim aksimize finans sektöründeki bilançolardan anlıyorlardır.

Başarılı tahminler sana sonradan başkasına önceden söyleniyor olma durumunu açıklamaz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bizim aksimize finans sektöründeki bilançolardan anlıyorlardır.

Başarılı tahminler sana sonradan başkasına önceden söyleniyor olma durumunu açıklamaz.
    Bir bilançonun içeriden sızmama ihtimali var mı? Hangi kurum hangi şirkette oluyor bu mutlaka duyumunu alan olur, benim iddiam biri bilançonun kokusunu aldı sattı hisseyi değil, zaten ben o düşüşte akgrt hissedari oldum, ben tahminleri gördüm bana göre kötü bilanço değil dedim ortak oldum dususte ki gördüğümüz tahmini bilanço çıktı önümüze

Adamlar 7.5 yi vurdurmamaya tapınak şövalyesi yemini etmişler. Ne kastınız be! Utanmazlar 9 ayda sermsyeden fazla kar var ve daha 7.5 tl değil. Şaka gibi vallahi şaka gibi

5.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Bir bilançonun içeriden sızmama ihtimali var mı? Hangi kurum hangi şirkette oluyor bu mutlaka duyumunu alan olur, benim iddiam biri bilançonun kokusunu aldı sattı hisseyi değil, zaten ben o düşüşte akgrt hissedari oldum, ben tahminleri gördüm bana göre kötü bilanço değil dedim ortak oldum dususte ki gördüğümüz tahmini bilanço çıktı önümüze
    Elbette vardır.

Bu dediğinize yani bilançonun içeriden sızdırıldığına inanıyorsanız bunun suç olduğunu da biliyorsunuzdur.

Bu sızdıran kişi belli ki aracı kurumlar. Neden şikayet etmiyorsunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Elbette vardır.

Bu dediğinize yani bilançonun içeriden sızdırıldığına inanıyorsanız bunun suç olduğunu da biliyorsunuzdur.

Bu sızdıran kişi belli ki aracı kurumlar. Neden şikayet etmiyorsunuz?
    Benim adima bir problem yok bu işin doğasında fısıltı var kimse fisildamasa patron kendi bilir ona göre poz alır, yada tersi olur düşük kar göster mal topla yüksek karla versinler coşkuyu,benim adıma işleyiş güzel gereksiz tikadilar hisseyi

Bamkalar kadar önemli olan sigorta sektörünün öncüsü bankaların dörtte biri yükselmiyor.

8. Resmen kansersin ula..

Sayfa 138/322 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •