Sayfa 18/322 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 2570 madde; 137 - 144 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

ak sigorta

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Dolarlar buraya yakındır. Twitter'da ben yazmıştım demeye başlamış malum güruh

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Sanki bu borsanın hissesi değilmiş gibi hareket ediyor.
    Yıllık kar beklentisini geleceğe yönelik beklentiler şeklinde açıklayan yönetim kurulu yatırımcılarına bilanço beklentisi bırakmadığı gibi hissenin hareketine de engel oldu.
    Ben bu kaotik ortamda bilanço açıklanınca bizi şaşırtacağını ve harekete başlayacağını düşünüyorum.
    Ne oldu buna diyeceğimiz günler ümidiyle...

7. Daha kimse farkina varmamiş ama Deprem Sigortasi DASK artik tamamen zorunlu hale geliyor bu sigorta şirketlerinin karlılık oranlarini ciddi bicimde arttiracak onumuzdeki aylar ozellikle AKGRT hissesinde cok buyuk bi ralli bekliyorum .....

8.  Alıntı Originally Posted by AYHANBORSA81 Yazıyı Oku
    Daha kimse farkina varmamiş ama Deprem Sigortasi DASK artik tamamen zorunlu hale geliyor bu sigorta şirketlerinin karlılık oranlarini ciddi bicimde arttiracak onumuzdeki aylar ozellikle AKGRT hissesinde cok buyuk bi ralli bekliyorum .....
    Sanırım bu hissede olan herkes farkındadır. Siz ve benim gibi çok az sayıda KY. buradayız. Hissenin çok büyük bölümü yabancılarda. Bu nedenle onların isteği dışında bir fiyatlama göremeyiz. Ancak onlarda, artık bu fiyatlarda tutmayacaktır. Yani, bende, hareket yakındır diye düşünüyorum.

Sayfa 18/322 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •