Sayfa 180/322 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

2.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    2017 20subat
    2018 14 Mart
    2019 8 Şubat
    2020 7 Şubat

2021 en geç önümüzdeki hafta olur.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 ve 2020 cuma günü toplantı olmuş.

Sermaye tavanıni artırdı
    Yüzde 50 ile yüzde 100 bedelsiz +temettü yolda büyük oranda
    Önümüzdeki hafta hareketlenmeye başlayacaktır aracı kurumlarin dediği 12 hedefine ulaşacaktır.
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Sermaye tavanıni artırdı
    Yüzde 50 ile yüzde 100 bedelsiz +temettü yolda büyük oranda
    Önümüzdeki hafta hareketlenmeye başlayacaktır aracı kurumlarin dediği 12 hedefine ulaşacaktır.
    Ytd
    İnşallah nasip .Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

5. Ana sözleşmede en geç Mart sonunda yapılır diyor . genel kurul.
    Ayrıca minimum karın %50 si dağıtılır diyor.
    Buda minimum 70kr temettü demektir.
    Benin show yapacak öngörüm %100 bedelsiz ve. 50kr temettü.
    O Aman show time.
    Mart sonu vermesi de çok güzel olur .en azından eldeki top.nakitin faiz geliri 75/80 milyon yapar faaliyet geliri ile beraber ilk çeyrek 130 milyon üzeri gelir

6.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Ana sözleşmede en geç Mart sonunda yapılır diyor . genel kurul.
    Ayrıca minimum karın %50 si dağıtılır diyor.
    Buda minimum 70kr temettü demektir.
    Benin show yapacak öngörüm %100 bedelsiz ve. 50kr temettü.
    O Aman show time.
    Mart sonu vermesi de çok güzel olur .en azından eldeki top.nakitin faiz geliri 75/80 milyon yapar faaliyet geliri ile beraber ilk çeyrek 130 milyon üzeri gelir

Çok doğru yazmışsınız bence avivasa gibi yapabilirler onlar 2 taksitte biri yakın tarihte diğeri 9.ayda verecek şekilde böylelikle dediğiniz gibi para faiz olmasa bile bir fonda falan değerlenirse daha farklı getiriler elde edebilir zaten bu şirketin durağan olma sebebi nedense hiçbir zaman yatırım faaliyetlerinden gelir giderlerden fazla olamamıştır malesef bu 2018de de böyleydi şimdiye kadarda değişmedi şayet şirket yatırım faaliyetlerinden bir zarar yazmasa mesela 2020 de 60 milyonu oradan kaybettik malesef gecen seneler veye dönemlerde de hep zarar o olmasa dediğim gibi zaten bambaşka yerde olur ve bu fiyatlarda da eminim kalmazdı ben şirketi bu konuda arayıp sormak istedim ama ters cevap verirler bende sinir olmamak için uyarı da bulunmak istemedim.Durduk yerde gerilme dedim kendi kendime .Temettü işini ise de uyarı olarak dönem sonu işte bimaş veya türk telekom coca cola gibi 2022 ocakta verin en kötü eldeki 2020 karındaki para işlesin mesela kendi hisselerini alsalardı yüzde 54 prim yapmış faizden çok daha iyi ben faizden de çok daha iyi kazanç elde edebilirler diye düşünüyorum kendi mesela Ak portföy teknoloji fonu var çok başarılı.Bunları genel kurulda deginmek söylemek isterdim ama dinlemezler ona da eminim şu yatırım faaliyetleri gelirlerini inşallah düzeltirler.Bari dışarıdan danışmanlık hizmeti alsalar atıyorum 2milyon veya kaç paraysa versinler yeterki o 60milyonu böyle bu sene gibi zarar yazmayalım artık neyse çok uzun oldu.Yatırım tavsiyesi değildir herkesin aklı kendine zaten biz bu işi çok iyi bilseydik buralarda gezmezdik .Kimseye al sat yapması için yazılmamıştır...

7. Bu sayfada daha önce hep şirketin yatırım gelirlerinin çok iyi olduğu, hatta ana faaliyet alanı olan sigorta işlerinden daha fazla parayı yatırım gelirlerinden elde ettiği yazıldı. Şimdi sizin bu mesajınız bende soğuk duş etkisi yaptı. Ama araştırınca yazdığınızın doğru olduğunu gördüm. Nasıl oluyor da nakit parayı yönet(e)mekten zarar ediyorlar, anlamak mümkün değil !

Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Çok doğru yazmışsınız bence avivasa gibi yapabilirler onlar 2 taksitte biri yakın tarihte diğeri 9.ayda verecek şekilde böylelikle dediğiniz gibi para faiz olmasa bile bir fonda falan değerlenirse daha farklı getiriler elde edebilir zaten bu şirketin durağan olma sebebi nedense hiçbir zaman yatırım faaliyetlerinden gelir giderlerden fazla olamamıştır malesef bu 2018de de böyleydi şimdiye kadarda değişmedi şayet şirket yatırım faaliyetlerinden bir zarar yazmasa mesela 2020 de 60 milyonu oradan kaybettik malesef gecen seneler veye dönemlerde de hep zarar o olmasa dediğim gibi zaten bambaşka yerde olur ve bu fiyatlarda da eminim kalmazdı ben şirketi bu konuda arayıp sormak istedim ama ters cevap verirler bende sinir olmamak için uyarı da bulunmak istemedim.Durduk yerde gerilme dedim kendi kendime .Temettü işini ise de uyarı olarak dönem sonu işte bimaş veya türk telekom coca cola gibi 2022 ocakta verin en kötü eldeki 2020 karındaki para işlesin mesela kendi hisselerini alsalardı yüzde 54 prim yapmış faizden çok daha iyi ben faizden de çok daha iyi kazanç elde edebilirler diye düşünüyorum kendi mesela Ak portföy teknoloji fonu var çok başarılı.Bunları genel kurulda deginmek söylemek isterdim ama dinlemezler ona da eminim şu yatırım faaliyetleri gelirlerini inşallah düzeltirler.Bari dışarıdan danışmanlık hizmeti alsalar atıyorum 2milyon veya kaç paraysa versinler yeterki o 60milyonu böyle bu sene gibi zarar yazmayalım artık neyse çok uzun oldu.Yatırım tavsiyesi değildir herkesin aklı kendine zaten biz bu işi çok iyi bilseydik buralarda gezmezdik .Kimseye al sat yapması için yazılmamıştır...

8.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Bu sayfada daha önce hep şirketin yatırım gelirlerinin çok iyi olduğu, hatta ana faaliyet alanı olan sigorta işlerinden daha fazla parayı yatırım gelirlerinden elde ettiği yazıldı. Şimdi sizin bu mesajınız bende soğuk duş etkisi yaptı. Ama araştırınca yazdığınızın doğru olduğunu gördüm. Nasıl oluyor da nakit parayı yönet(e)mekten zarar ediyorlar, anlamak mümkün değil !
    İnanım bir fikrim yok bende arayıp soracaktım şirketi üstte yazdığım sebeplerden dolayı vazgeçtim . Yatırım tavsiyesi içermez herkesin aklı kendine fikir alışverişi oluyor bize de .

Sayfa 180/322 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •