Sayfa 185/322 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Bence çok çok önemli bir detay ama bilene!
    Gerçek değer stok varlıklardır, gerisi pof!!! Finans piyasalarının galiba bu yüzden en değerli şirketleri batı dünyasında sigortalar
    Bizde de batık şirketler en değerli
    30 kuruşluk hisselere yatırım yaptırıyorlar 10 20 50 100 olan bile var.dur diyen yok bunlara

Adam diyorki hisse başına 1 TL temettü dağıtacagim hisse en az ikiye katlar
    Neyse çok dert değil
    En az seneye kadar da bölünür hisse ikiye katlar temettüyude hisseye geri yatirirsan ballı kaymak olur

Hareket başladı gibi
    980

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bizde de batık şirketler en değerli
    30 kuruşluk hisselere yatırım yaptırıyorlar 10 20 50 100 olan bile var.dur diyen yok bunlara

Adam diyorki hisse başına 1 TL temettü dağıtacagim hisse en az ikiye katlar
    Neyse çok dert değil
    En az seneye kadar da bölünür hisse ikiye katlar temettüyude hisseye geri yatirirsan ballı kaymak olur
    Kerizler sağolsun. Borsa aleminde 1 tl brüt temettü açıklayıpta 10 tl altı olan kağıt görmedim ben bu hariç. 190 tl deki fort oto hepsini dağıtsa 17 senede amorti ediyor. Buda sigorta! Adamlar paso diyor her sene %10 20 net kar büyümesi. Açık ve net. Aptallara nefessiz kitlemeyip akgrt mi yükselttiğim için teşekkür ediyorum. Erken emekli maaşı kazandırdı sayelerinde akgrt. Hayırlısı ile temek nasip olsun
    Son düzenleme : RLC44; 19-02-2021 saat: 17:35.

4. Kapanışa yakın koydular takozu

Bunlar böyleler devletmemuru. Bi zamanlar 8 i geçmesin diye de koyarlardı. Sonra köpek balığı gibi saldırdılar. İnşallah 12 lerde de takoz koymaya başlayacaklardır. Net kara göre gelecek senede aynı büyüme yüzdesini tutturursa ve aynı oran olursa net 1 tl temettü cepte.

Kerizler sağolsun. Borsa aleminde 1 tl brüt temettü açıklayıpta 10 tl altı olan kağıt görmedim ben bu hariç. 190 tl deki fort oto hepsini dağıtsa 17 senede amorti ediyor. Buda sigorta! Adamlar paso diyor her sene %10 20 net kar büyümesi. Açık ve net. Aptallara nefessiz kitlemeyip akgrt mi yükselttiğim için teşekkür ediyorum. Erken emekli maaşı kazandırdı sayelerinde akgrt. Hayırlısı ile temek nasip olsun
    Bugün start verildi sanki

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bugün start verildi sanki
    Fordoto da temettü açıkladı. Fiyata bak temettüye bak. Kağıt hakimleri sizde biliyorsunuzki elinizde bir zamanlar paso 1 tl de sürünen creditwest factoring yok.
    Sn honky start verildi mi bilmem. Ama hep bir anlamsız baskı var. Bugün t.e. lerde set çeken tacirler fondu bence tcd diye geçer. Bilerekte almadılar ama orası daha ilginç olandı.
    Yani aslında burada yazmamam lazım çünkü topladığım lot bitti, satmayı da asla ama asla düşünmüyorum. Yazmam gereken yerler bi nebze alarko, anhyt ve ccola olmalı. Akgrt fiyat ,hareket, set çekmeler, lotlar vs. Hiç bi şey umurumda değil çünkü adamlar 2021 e artık 3.9 milyar tl ile cillop gibi %30 büyüyerek girdiler. 3 4 sene böyle büyüseler 10 milyara ulaşırlar.

Fordoto da temettü açıkladı. Fiyata bak temettüye bak. Kağıt hakimleri sizde biliyorsunuzki elinizde bir zamanlar paso 1 tl de sürünen creditwest factoring yok.
    Sn honky start verildi mi bilmem. Ama hep bir anlamsız baskı var. Bugün t.e. lerde set çeken tacirler fondu bence tcd diye geçer. Bilerekte almadılar ama orası daha ilginç olandı.
    Yani aslında burada yazmamam lazım çünkü topladığım lot bitti, satmayı da asla ama asla düşünmüyorum. Yazmam gereken yerler bi nebze alarko, anhyt ve ccola olmalı. Akgrt fiyat ,hareket, set çekmeler, lotlar vs. Hiç bi şey umurumda değil çünkü adamlar 2021 e artık 3.9 milyar tl ile cillop gibi %30 büyüyerek girdiler. 3 4 sene böyle büyüseler 10 milyara ulaşırlar.
    Bugün 10 un üzerine atması lazım
    Anadolu sigorta da sektör olarak baskı kuruyor aksigorta ya
    Ytd

Sayfa 185/322 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •