Sayfa 198/322 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2576 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Yani bu fiyatlardan temettüye girerse pes yani. Biri giriyor satışa sıraya hrmen tacirler başlıyor, ünlü o bu derken harika top çeviriyorlar. Yahu temettü sonrası 9 tl ye mi düşecek? Üstüne bi temettü daha var eylülde. Ben sadece filmi izliyorum. Hele bi ilk çeyrek bilanço gelsin görelim.

2. Subat ayı prim üretimleri göndermis sirket kapta var buyume oranlarını begendim kendi acımdan oranlar güzel.Bakalım ne tepki verecek bu güzel tabloya kendimce begendigim...Yatırım tavsiyesi degildir.
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Subat ayı prim üretimleri göndermis sirket kapta var buyume oranlarını begendim kendi acımdan oranlar güzel.Bakalım ne tepki verecek bu güzel tabloya kendimce begendigim...Yatırım tavsiyesi degildir.
    Beğenmek ne kelime. Bayıldım. Geçen ay prim üretimi önceki senenin aynı ayına göre %18 artmıştı. Bu ay( yani şubat) %37 artmış!!! Manyak bi büyüme ve performans. Tebrik ediyorum ak sigortayı.
    Bu arada garanti pislik yapıp kapanış t.e. lerde bastı. Şu t.e. ler niye varki? Gün boyu işlemleri eşşek yerine koyuyorlar. Ne taciri, ne globali, ne bofası, globali bi bitmedi. Sıralı yemin etmişler.

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Beğenmek ne kelime. Bayıldım. Geçen ay prim üretimi önceki senenin aynı ayına göre %18 artmıştı. Bu ay( yani şubat) %37 artmış!!! Manyak bi büyüme ve performans. Tebrik ediyorum ak sigortayı.
    Bu arada garanti pislik yapıp kapanış t.e. lerde bastı. Şu t.e. ler niye varki? Gün boyu işlemleri eşşek yerine koyuyorlar. Ne taciri, ne globali, ne bofası, globali bi bitmedi. Sıralı yemin etmişler.
    Hepsi ayni kisiler o bofa bile ayni hepsi birer tezgah hocam...Yatirim tavsiyesi degildir.

Yılbaşından bu güne artış %25

Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Hepsi ayni kisiler o bofa bile ayni hepsi birer tezgah hocam...Yatirim tavsiyesi degildir.
    Farkındayım zatende kağıdı iyice ... Ettiler. Bu temettüyle, bu performansla. Yazık.

7. O bank of america dun 9.65 de yapan en buyuk pay sahiplerinden bugun ne hikmetse ortada hicbisey yokken sabah 9.77e kadar alan o e mubarek sen dun butun aktif kademelere vermedin mi simdi neden aktiften alıyorsun? Diye insan dusunuyor garanti desen tam tuhaf 9.87 e kadar cizdi kagidi sonra geldi baski yapti.Karanlik odada eskilerden arastirabilirsiniz 9.4 9.5 lerdeyken credit hep karanlikta saticiydi bugun ne hikmetse 9.79 dan alista cikiyor eee bu dunya zarar degil mi zarar iste hepsi ayni tezgah ak yatirim sadece 9.30 9.50 civari aldiklarini kar oldugu icin satiyor o da ayrı bir tuhaf adam seans kapanmasina son 15 20dk kala geliyor 3 4 kademe basıyor yuklu de satis koyuyor bari yuklu koymasa birileri almaya tenezul eder ama derdi satmak degilki baski olsun ben simdi kafamdaki lotlari sattim geri 9.4 9.3 9.5lerden alayimda bir guzel kar yazayım derdinde o is yatirimda ayri tuhaf bilenleriniz var mi bilmiyorum kagit 9.45 kapadi o gun is en iyi alici 60 bin mi neydi ertesi gun 9.16 acti kagit hatirlayanlar bilir ne hikmetse o is 9.45 e kadar alan ortalamasi yuksek olan 9.20 9.35 arasi o mallari tam tamina verdi yani sadece dememki hepsi birbirini biliyor bu kadar zararina sacma isler olmaz bak tacirler mesela gitti hic unutmuyorum eleman 9.39 a set cekti 192 bin tane bir seansta neyse ak yatirim geldi aldi ertesi gun bu tacirler ertesi gunler geldi aldi cok ama cok tuhaf isler anlayana ask olsun neyse yatirim tavsiyesi degildir....Herkesin akli kendine...

Valla hocam ünlü ve globali var. Onlarda aynı, dediklerinizin hepsini gördüm. Hepsi dümbük. Dümbük anca dümbelekcilik yapar. Bunlarınki de o hesap. Neyse filme devam.temettüye az kaldı.

Sayfa 198/322 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •