Sayfa 206/322 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2576 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Çağrı fiyatı olur mu yaw?

Yönetim el değiştiriyor sonuçta

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Çağrı fiyatı olur mu yaw?
    Borsadan çıkma yok ki üstad
    Aksigorta zincirlerini kir artik

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Borsadan çıkma yok ki üstad
    Aksigorta zincirlerini kir artik
    Ortağım yönetim el değiştirirse çağrı fiyatı doğmaz mı? Borsadan çıkması gerekmez. Çağrı 2 şekilde olur.
    1 kottan çokma
    2 hakim ortaklığın el değiştirmesi. Tabi burası türkiye. Ne katakulliler gördü bu göz. En meşhuru akenerjidir.

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ne alaka sn alikkk? Tüpraşta yabancı ortak mı var? Anadolu sigortada vs. Biri gider biri gelir. Anlamadığım şey avisaya ortak ol, akgrt den niye çık? Neyse belki kağıdın önü açılır
    Ben şu şekilde düşünüyorum Sabancı da Enerjisa ve akgrt yabancı ortağa yükümlüdür ve temettü ile desteklemesi gerekli, ikisi de geçen senenin çok üstünde temettü dağıttılar bu Sabancı larin hoşuna gitmiyor olabilir,tabi bu benim ongorum inşallah temelde bir bozulma olmaz ve siz değerli yatirimcilar da kazanmaya devam edersiniz

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Ben şu şekilde düşünüyorum Sabancı da Enerjisa ve akgrt yabancı ortağa yükümlüdür ve temettü ile desteklemesi gerekli, ikisi de geçen senenin çok üstünde temettü dağıttılar bu Sabancı larin hoşuna gitmiyor olabilir,tabi bu benim ongorum inşallah temelde bir bozulma olmaz ve siz değerli yatirimcilar da kazanmaya devam edersiniz
    Temelde bir bozulma olmaz. Temel ne peki? Ak sigortanın prim üretimi.gerisi pekte önemli değil.net karın %70 ni dağıttı. Bu sigortalar için normal bir seviye görebiliriz, anhyt ta keza öyle dağıtıyor. En azından koç gibi iliğine kadar sömürüp hepsini almıyorlar

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Temelde bir bozulma olmaz. Temel ne peki? Ak sigortanın prim üretimi.gerisi pekte önemli değil.net karın %70 ni dağıttı. Bu sigortalar için normal bir seviye görebiliriz, anhyt ta keza öyle dağıtıyor. En azından koç gibi iliğine kadar sömürüp hepsini almıyorlar
    Perşembe temettü dağıtacak değil mi

Evet perşembe. 2 iş günü 22 sinde hesapta

Sayfa 206/322 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •