Sayfa 227/322 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Işmenkul degerlerde geçen sene bu zamanlar hesap ediyorduk şimdi bakıyorum tanıdık yüzler burda
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

125 miyon ilk çeyrek karı harika olur.....
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    125 miyon ilk çeyrek karı harika olur.....
    Aynı dusunuyorum bende insallah ben asil kar rakamı degilde suna bakacagim artik yatirim gelirleri giderlerden fazla olsun onu bir kirarsa o sarmali dusunun 4.ceyrek bakin 60milyon oradan zarar var dusunun 60milyonda olsaydi ustunede bir kar yazsaydi atiyorum 10milyon kar yazsaydi 70milyon gelecekti ve yillik kar 500 milyon ustu olacakti malesef olmadi ins o kalem artik duzelir neyse yine cok kaptirdim ben sessizlige zaman herseyin ilaci.Hakkimizda hayirlisi yatirim tavsiyesi degildir...
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

4. 500 mil. Civarı 12 aylık getirebilirse ,aşşa yukarı 1,25 brüt temettü alırız inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    500 mil. Civarı 12 aylık getirebilirse ,aşşa yukarı 1,25 brüt temettü alırız inşallah
    Insallah nasip yatirim tavsiyesi degildir..
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Asıl benim beklentim su hocam bu primler böyle devam ederse birde bakın bu sirket gecen sene kapanmalar sayesinde muthis kar yazdı bence yine kapanmalar gelebilir bu da sigorta sirketlerini öne cıkarır ayrıca hasarlar azalirsa nolacak elde nakit olacak full ee bu faizlerde yükseldi faize bile koysa mükemmel kar yazar bana göre ayrıca Sn RLC44 hocama katılıyorum o kayitli sermaye tavani bosuna artmadı birde kac sene sonra bende bir bedelsiz kararı bekliyorum.Birde bakalım herhalde ya bu hafta gelir ya da haftaya prim tablosunu yine atarlar bakarız ayrıca bu ay 28inde ilk 3 aylık bilancomuzda geliyor onu ayrı bir suprizle ve dört gözle bekliyorum bakalım hayırlısı artık sesli dusundum yorumlarım beni baglar yatirım tavsiyesi degildir...Herkesin aklı kendine...
    Vende 1 çeyreği 4 gözle bekliyorum. Akgrt candır.

Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Işmenkul degerlerde geçen sene bu zamanlar hesap ediyorduk şimdi bakıyorum tanıdık yüzler burda
    Hoşgeldin ortağım. Onda hesap iyi kötü kolaydı, bunda kimse bilmiyor
    Ama çok çok iyi şirket akgrt. Benim için işmenden daha değerli diyebilecek kadar, değerli olmasada.

Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    500 mil. Civarı 12 aylık getirebilirse ,aşşa yukarı 1,25 brüt temettü alırız inşallah
    500 üstü kesin gelecek. Adamlar %10 20 dedi bet kar büyümesine %18 büyüdüler. Bu sene faizler böyle yüksek primler artmış iken kesin gözüyle bakıyorum..

Sayfa 227/322 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •