Sayfa 253/322 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303 ... SonSon
Arama sonucu : 2574 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. Bir de bu forum niye bu kadar sessiz. Tahtasi 20 sene once kapanmis forumlar bile burdan daha canlı.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Burası böyle ortak,alıp uzun vade beklenen bı yer...bu pandemi daha uzun yıllar gideceği aşikar,asi bile çare olmadı Ekim gibi yine yasaklar gelir..bu pandemi sigorta şirketlerine yaradı ve yaramaya devam edecek...
     Alıntı Originally Posted by mustafa. x45 Yazıyı Oku
    Bir de bu forum niye bu kadar sessiz. Tahtasi 20 sene once kapanmis forumlar bile burdan daha canlı.

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Burda yazilip cizilecek birsey pek olmuyor hakkaten. Prim uretim rakamlari vs.
    Bence tekrar kapanma ihtimali sifir.milletin ekonomik olarak cani burnunda. Umarim sel olaylari da bize girmez. Temettuyu alip kulagimizin ustune yatmaya devam. 2 yili devirdik.

Yatirim tavsiyesi degildir.

4. Ortak inşallah dedigin gibi olur,vaka günlük 15 bin...yaz ayindayiz,Ekim kasımı düşünmek bile istemiyorum,benim oğlan bu sene 1.sinifa başlayacak inşallah kapanmaz da okullar devam eder,benim umudum sıfır..
     Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    Burda yazilip cizilecek birsey pek olmuyor hakkaten. Prim uretim rakamlari vs.
    Bence tekrar kapanma ihtimali sifir.milletin ekonomik olarak cani burnunda. Umarim sel olaylari da bize girmez. Temettuyu alip kulagimizin ustune yatmaya devam. 2 yili devirdik.

Yatirim tavsiyesi degildir.

5. Anhyt tavan oldu sen eksidesin yaziklar olsun.

6. Ak yatırım tek başına satıcı.

7. Foreks anketine gore ort 101 milyon kar bekleniyor. Max 108 diyen olmus bilgilerinize

8. 100 milyon kar nedir ya..2.ceyrekte o kadar yasak vardı zaten..bu hiç iyi olmadı

Sayfa 253/322 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •