Sayfa 272/322 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. Elbette sağlıksız fiyat hareketleri için de bir ortam hazırlanmış oluyor, bugün ve önümüzdeki günlerde temel ve teknik analizden çok uzaklaşmadan eylemler yapmakta fayda var. YTD

2. 2021 4.C kötü bir bilanço gelecek bunu anladık,bedelsiz kararı da aldın tamam,2022 1.C de eğer istenilen bilanço gelmez ise işte o zaman tehlikeli canlar caliyor demektir...inancım iyi gelecektir diye temenni ediyorum

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu akşam 2021 12 aylık bilanço gelecek beklentilerin aksine tahminim karın 430 milyon TL olması yönünde. Şimdiki fiyatlama 330 milyon kara göre yapılmış. Yani sürpriz bekliyorum. Hayırlısı bakalım.

4. seans kapandıktan sonra görürüz bilançoyu gönderirlerse.Bakalım tahminin tutacak mı
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

5. Bilanço yollamayı unuttular herhalde

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Bilanço verilerine göre Genel Kurul kararı ile temettü dağıtamaya karar verebilir ya da vermez, daha zaman var. Bazı raporlarda sermaye rasyolarından dolayı temettü vermeyeceği yazıldı çizildi o kadar. Şirketin bu yönde bir açıklaması yok, belki de bu sermaye artırımının amacı budur detayları bilmiyorum. Ayrıca bedelsiz bir şirket için kılcal damarlara oksijen verilmesi manasına gelir, hücrelere alyuvar taşınmış olacak, hisse ataletten kurtulacak. YTD.
    Profesör gören de 1800 liralık egeen bölünüyor sanacak..
    8 liralık hissede ne ataleti yahu?
    8 liraya 8 lira alamıyorsun artık. Madeni 8tl nin maliyeti 25-30 tl.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

7. 7 şubat mış bilanço tarihi

8. Yarın ANSGR bilanço açıklayacak sektörün son çeyrek performansı ile ilgili bir fikir verebilir.

Sayfa 272/322 İlkİlk ... 172222262270271272273274282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •