Sayfa 275/322 İlkİlk ... 175225265273274275276277285 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Son çeyrekte zarar açıklaması çok sürpriz oldu benim için. Bilançoya bakmak lazım detaylıca.
    333333333333

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alagadi Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    2021 4.C kötü bir bilanço gelecek bunu anladık,bedelsiz kararı da aldın tamam,2022 1.C de eğer istenilen bilanço gelmez ise işte o zaman tehlikeli canlar caliyor demektir...inancım iyi gelecektir diye temenni ediyorum

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Bilanço verilerine göre Genel Kurul kararı ile temettü dağıtamaya karar verebilir ya da vermez, daha zaman var. Bazı raporlarda sermaye rasyolarından dolayı temettü vermeyeceği yazıldı çizildi o kadar. Şirketin bu yönde bir açıklaması yok, belki de bu sermaye artırımının amacı budur detayları bilmiyorum. Ayrıca bedelsiz bir şirket için kılcal damarlara oksijen verilmesi manasına gelir, hücrelere alyuvar taşınmış olacak, hisse ataletten kurtulacak. YTD.
    43434434maç

emojileri telefon cebimde açık durumdayken kendi kendine göndermiş arkadaşlar konuyla alakalı değildir kusura bakmayın

4. Berbat durum.. Allah sonumuzu hayretsin.

Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    Berbat durum.. Allah sonumuzu hayretsin.
    Böyle durumlar hiçbir zaman kağıda güvenip bütün paramızla girmememiz gerektiğini dibin de dibi olduğu ve kademeli almamız gerektiğini kanıtlıyor.

Akyatırım fütursuzca satıyor, bu neyin baskılaması? Amacınız ne?

Daha önce yazdığım gibi maliyetlere gelirse ekleme yaparım.

Aynı Tüpraş'ta yaptıkları gibi baskılıyorlar. Tüpraş'ta da 130 TL'den 60 TL'lere kadar fütursuzca satmışlardı. Millet kol, bacak ne varsa kesti çıktı. Bunda da ne olacak 7 TL altı mı gelecek gelsin zaten oradan topladık daha da toplarız. 5 TL mi yapacaklar. Yapsınlar bakalım yapabiliyorlarsa Sıkar biraz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6. daha 1 ay kadar önce 10.67 den müthiş bir çıkış fırsatı verdi. kullanmadık. tek şirkette değiliz tabii de , böyle fırsatları da değerlendirmek lazım. benim temettü portföyü 10-12 şirketten oluşuyor. 2-3 sene önce crdfa da yaptığım çıkışı bunda yapamadım. neyse sağlık olsun. maliyetler düşük. seneye yeni tur yeni şans diyeceğiz artık.

7. Yek anlayamadığım son altı ayda bu şirket neyi yanlış yapiyorki diğer tüm sigortalarda işler ve karlar yolunda iken biz bu duruma düştük

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sabancı=wampir

Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Yek anlayamadığım son altı ayda bu şirket neyi yanlış yapıyor ki diğer tüm sigortalarda işler ve karlar yolunda iken biz bu duruma düştük

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şeytani fikirli olmak, manipülasyon kılıfına bahane uydurarak, yatırımcısını düzmek, aile şirketleri için; telafisi asla mümkün olmayacak, parçalanma sürecine giden itibar kaybı, rezillik ve iğrençliktir.

Sayfa 275/322 İlkİlk ... 175225265273274275276277285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •