Sayfa 288/322 İlkİlk ... 188238278286287288289290298 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. 9 ay önceden bir ileti... Hey gidi...

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Bazı yatırımlar akgrt için 550 milyon kar bekliyor bu sene.Bunun %70 sini dagitacaktir..o da 1.25-1.30 civarı yapıyor zaten...supriz karar alır %80-85 ini dagitirsa daha fazlasını bile dağıtabilir

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Kötü gelen bilançonun son olduğunu nasıl anlayacağız. sorun orada..
    Bende bilmiyorum 😂😂

Enflasyonun düşmesini beklerim.. Bu yıl için iyi beklentilerim yok açıkcası.

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bende bilmiyorum ����

Enflasyonun düşmesini beklerim.. Bu yıl için iyi beklentilerim yok açıkcası.
    2015'te 136 milyon zarar yazmış. 2016'da temettü verememiş.

2016'da 57 milyon kâr yazmasına rağmen 2017'de yine temettü verememiş.

2017'de 127 milyon kâr gelince ancak 2018'de temettü verebilmiş.

Şimdi sadece ilk çeyrekte 254 milyon zarar yazdık. Yıl sonuna kadar ne olur belli değil. Dahası bunun etkisi kaç çeyrek ya da yıl sürecek o da belli değil.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4. Ayın 10'nda Mayıs ayı prim üretimini açıklayacağım diye kendi sitende yatırımcı ilişkileri finansal takvimine işliyorsun. Sonra açıklamıyorsun. Yönetim anlayışı. Bir de sigorta şirketi bunlar. Sonra ilk çeyrekte korkunç bir zarar geliyor. Bilmiyorum ben patron olsam bir dakika tutmam bu yöneticileri.

5. Daha açıklayamadılar. Yılbaşından bugüne %45 kayıp. Hem de borsa rallideyken. Harika... Sonra utanmadan sorumluluk beyanı yayınlıyorlar. Kim inanır size. Milletin malını beleşe kapatma derdindeler.

"Bu kapsamda, yürürlükteki Tebliğ uyarınca hazırlanmış olan finansal tabloların, Şirketimizin aktifleri, pasifleri, finansal durumu, kar ve zararı ile ilgili gerçeği dürüstçe yansıttığını ve ara dönem Faaliyet Raporunun işin gelişimini, performansını, şirketimizin finansal durumunu, karşı karşıya olduğu riskler ve belirsizliklerle birlikte dürüstçe yansıttığını beyan ederiz."

6. Bravo, 3 gün sonra açıklamışlar. %74 artış. Makas devam. Artan prim oranında zarar açıklayın lütfen.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Gördüğüm kadarıyla şirket yatırım fonlarına ve hisselere yüklü yatırım yapmış. Hangi hisseye ve fona yatırım yaptığını nasıl öğrenebiliriz?

8.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Gördüğüm kadarıyla şirket yatırım fonlarına ve hisselere yüklü yatırım yapmış. Hangi hisseye ve fona yatırım yaptığını nasıl öğrenebiliriz?
    Anlaşılan aksigortaya kimsenin ilgisi kalmamış..

Sayfa 288/322 İlkİlk ... 188238278286287288289290298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •