Sayfa 298/323 İlkİlk ... 198248288296297298299300308 ... SonSon
Arama sonucu : 2577 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    1000 lot için ne kadar bedelli cikar ?
    1630tl....

2. öyle yada böyle adamlar kılıfına uyduruyor
    adamın 10k lotu vardı %100 bedelsiz verdi oldu 20k
    bedelsiz öncesi 10k lot a 16.300tl ödeyecek olan adam
    bedelli sonrası 20k ya 32.600tl ödeyecek
    yalnız öyle böyle değil güzel düdüklediler bizi.
    laa havleeeee..

3. Arkadaşlar bende de büyük miktarda lot var. Herkes gibi aşırı mağdurum. Bir temettü hissesi bu hale düşürülmemeliydi. Önce yüzde yüz bedelsiz verip 4 ay sonra bedelli açıklamak tamamen yatırımcıyı tuzağa düşürmektir art niyet vardır SPK bunu görmelidir bu bedelli arttırımını iptal etmelidir. Gelelim SABANCI grubuna, bir daha bunların adı geçtiği bir kağıt alırsam lanet olsun.

4. Karaktersizlere karşı ancak karakterli bir tavır sergileyebiliriz. Çok umurunda olacağını sanmıyorum SABANCI grubunun biz kimiz tabi ama. Bundan sonraki hayatımda ne kağıtlarına bulaşırım, ne sigortalarımı yaptırırım onlara. Ne ürünlerini satın alırım. Ne de yatırım hesabımı orada tutarım. Benim için bitmiştir. Büyük zararla terk ettim. Ben yaramı sararım. Ama tavrımı da ortaya koyarım. Kalan arkadaşlara sabırlar diliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Ortaklık temettü garantisiydi enjsa da akgrt de bu şekilde güven veriyordu, benim ortaklığım yarın biter ne yazık ki
    Aksigorta yabancı ortaktan devralinip Sabancı tekeline geçeceği haberinin çıktığı gün hisseden çıkış yaptım ve sayfada belirttim,daha da bulasmadim.. Ha onu da yapmadılar, zaten sektör olarak en dibe batan sektörlerden biri,prim artışı araç parça bedellerini yakalayamiyor, bedelsiz arkasina bedelli hareketi yatırımcıyi çok yorar,yabancı ortağa da ky da büyük kelek attılar..

CRDFA'yı hatırladım nedense. Bilen bilir orada da neler yaşadı millet. BorSA pişmanlıktır. BorSA'ya yatırım yaparSA KY, güvenir de parasının tamamını yatırırSA ayvayı sapıyla yer. Yıllardır bu düsturla ilerledim borSAda. Buna bir şans verelim dedim olurSA dedim ama o da olmadı. Demek ki neymiş, borSAda uzak durulacak SApla SAmanı karıştıracak durumlar varmış. Daha ne diyeyim.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    CRDFA'yı hatırladım nedense. Bilen bilir orada da neler yaşadı millet. BorSA pişmanlıktır. BorSA'ya yatırım yaparSA KY, güvenir de parasının tamamını yatırırSA ayvayı sapıyla yer. Yıllardır bu düsturla ilerledim borSAda. Buna bir şans verelim dedim olurSA dedim ama o da olmadı. Demek ki neymiş, borSAda uzak durulacak SApla SAmanı karıştıracak durumlar varmış. Daha ne diyeyim.
    Biri böyle açıklarSA, kafalarda fikir oluşSA da, birileri yine de ağa yakalanabilir:-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Aksigorta yabancı ortaktan devralinip Sabancı tekeline geçeceği haberinin çıktığı gün hisseden çıkış yaptım ve sayfada belirttim,daha da bulasmadim.. Ha onu da yapmadılar, zaten sektör olarak en dibe batan sektörlerden biri,prim artışı araç parça bedellerini yakalayamiyor, bedelsiz arkasina bedelli hareketi yatırımcıyi çok yorar,yabancı ortağa da ky da büyük kelek attılar..
    Doğru yaklaşım bu. Her sektörün iyi- kötü döngüsü vardır. İşler ne zaman toparlanır? Anca enflasyon üstü prim zamları yapabilirlerse. Enflasyonun arkasından değil önünden koşarlarsa

Sayfa 298/323 İlkİlk ... 198248288296297298299300308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •