Sayfa 305/322 İlkİlk ... 205255295303304305306307315 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hisse başı fiyat yerine piyasa değeri ile analiz etsek daha uygun olmaz mı?
    bedelsız bolundu dogru bır yaklasım

ÇÜŞŞŞŞ. Oroasifmnasif Çocaifnaisf, ÇÜŞŞŞ.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bedelsız bolundu dogru bır yaklasım
    grafikte bölünmüş degerler bunlar bölünmeyle bunlar çarpılır ama esas olan grafik aralıgıdır
    1 ekim 2007 62 cent
    1 temmuz 2022 8 cent

29 mart 2023 14 cent degerlerinde hareket etmiş tabi 200 günlük dolar ortalaması kaç onu da teknikçiler bilecek .... yatırım tavsiyesi değildir

Uzun vadede papaz inanılmaz pilav yer.

5. Açık veya örtülü, önemli derecede faiz artışı olursa Ak Sigortanın ve akgrt'nin nasıl etkileneceğini, beklentilerin ne kadarının fiyatın içinde olduğunu ehil biri buraya yazsa keşke.

6. Faiz artışından ultra pozitif etkikenecektir.eldeki nakiti malesef yeterince verimli drğerlendire medi son dönemde.prim artışları ve faiz artışları 2.çeyrek pızitif etkiler şirketi ancak öncesinde agesa nın buyback içim ısrar ettiğini düşünüyorum.kendilerinin ödediği paranın dolar bazında yarısında işlem görüyor şirket.
    Hsbc fonların da ciddi senet var.ben yakın dönem de diper fonlardan sa ilgi oluşacağını düşünüyorum.kafası çalışan bir yabancı alışı olduğun da sert yükselir.
    Eurobond ve öst portföyü ve bir miktar hisse portföyünden fena olmayan getiri elde efiyor olsa da bencr kendi hisseleri hepsinden ucuz.yakındır buyback düşünceleri bence

Net operasyon yiyor. Toplamaya devam, vakitte var, 10 liradan aşağı vereni kovalasınlar... YTD...
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

8.  Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Net operasyon yiyor. Toplamaya devam, vakitte var, 10 liradan aşağı vereni kovalasınlar... YTD...
    Aralık 2021, Ekim 2022 fiyatlarından işlem görüyor. Primlerin, geçen senenin acısını çıkartırcasına bu kadar arttığı koşullarda 8 kuruş risk premiumu ödeyeyerek/ peşinen kabul ederek 2.59 stopla 2.67 den ben her türlü, bunun için ayırdığım tüm varlıkla girerim.

2.67 nedir aga, AKSIGORTA?...

Sayfa 305/322 İlkİlk ... 205255295303304305306307315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •