Sayfa 312/322 İlkİlk ... 212262302310311312313314 ... SonSon
Arama sonucu : 2576 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Tavan tavan git ki bu hafta anca zarardayken olan rasyoyu yakala, daha sonrası kapa oranı.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Devre kestirdiler, nasıl büyük bir oyun bu.!?

3.  Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Büyük bir vugun-dolandırıcılık yaptılar. Yabancı kisvesi altında dipten toplanan mal, bilanço(haberli) öncesi çakıldı ky'e. Ülke batacak diye oynayan, vergiden kaçmak için paraları yurtdışına çıkaranlarla aynı yabancı bunlar bu arada. YTD. Sallıyorum. Bu ülke dışından bir olay ,kurum ve kişilerden söylüyorum bunları. Bu başlık altındaki kurum ve şahıslarla ilgili hiçbir şey söylemem, söylemedim.
    Bilanco dan önce son 1 saatte yapılan işlemi cimerden şikayet ettim.iceriden bilgimi aldı mi telefon ve tüm iletişim araçları araştırılsın ,gerekli ceza verilsin diye bakalım.

O bence insider info süsü verilen, ky korkutma kaçırma mal kapma oyunu. Değilse kesinlikle suç insider info. Ama dediğim gibi hiçbir rasyo tutmuyor, bu çok büyük patlayacak. YTD. Sallıyorum.

Çalı arkası ahalisi çoğaldı 1 üye 11 ziyaretçi, bunlar gömlekçiyse yedirmez canım bilginiz olsun. Uzun atlamacı olacaksınız yada satıp dolar alıp hayaller kurmayacaksınız. Ytd. Sallıyorum.

1 üye-207 ziyaretçi wowwwww. Gözlerime inanamıyorum.

Esas insider info cuma satışında oldu, hafta sonu kkm ile ilgili bilgi bazılarına gitti önden. Şimdi işkillenecekseniz yarın ki merkez bankası kararı yine bazı kodamanlara mı uçtu? Eğer öyle birşey çıkarsa ülke ve yönetimi hakkında bütün umutlarım biter. Bu ülke dışından ve kurumlardan sallıyorum. YTD. Sallıyorum.

8. Bistteki bugünkü satış aynı şeyi bendede uyandırdı,acaba dedim akbabalar habermi aldı diye merkezden biseymi çıkacak diye düşündüm, tabi bu benim fantazim bakalim..

Y.t.degildir

Sayfa 312/322 İlkİlk ... 212262302310311312313314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •