Sayfa 48/322 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 377 - 384 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Birsey daha dikkatimi cekti mesela hatırlıyormusunuz credit suisse 4.1 lara veriyordu ve baskı yapan kurumdu simdi bakiyorum alisa donmus 4.5 ustunden.Simdi dusunun bu bir fon olsa 1 ayda 900 bine yakın verdi yanlis hatirlamiyorsam bu adamın suan ki zarari 1 ay icinde 360 bin lira eee sormaz mi fon sahipleri ulan 1 ayda bu kadar zarari nasil yapttin veya nasil bunun bu kadar kar getirecegini hesap edemedin veya piyasa aliyorken daha niye drvam ettin satmaya ayrica satarken niye fiyat dusurup sattin atiyorum 4.3 dan asagi neden verdin demezler mi derler ama bakiyorum eleman simdi aliyor demekki kendileri resmen ak yatirim gedikden alan da kendileri bu kagitta kendilerinden baska kimse yok o ona topu atiyo o ona sut vekiyor al gulum ver gulum farkindaysaniz bilanco oncesi 4.1 lar nasil dusurduler her gun asagi her gun iste sebebi buymus biliyorlardi bilancoyu ve suan da bence disarda isteyen mallar var onlari bekliyorlar iste duserken kaptirdiklari bana gore suan bile 9.ayligi acayip merak ediyorum ozellikle merter satisi ve suan eldeki kar ve onumuzdeki donem piyasa faizler dusunce araba alimi veya konut alimi artar bu sigorta islerini hizlandirir prim uretimini artirabilir bakalim nasil olacak hep beraber gorucez bu arada spek ver babacim istersen simdi tekrar 4.1lara...Terbiyesizlik resmen...4.70 ustu zaten 50 60 bine yakin lot gordun ve bi bakiyorum 80 bin lotla 4.y oluyor yani 20 bin lot mu hadi diyelim oiyasaya verildi bunun icin miydi bu kadar yaygara bence hic sanmiyorum...
    3.çeyrek karı 150-160 milyon bekliyorum Merter’le beraber...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    3.çeyrek karı 150-160 milyon bekliyorum Merter’le beraber...

Yani hic artis olmayacak diyorsunuz öyle mi?
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

3.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Yani hic artis olmayacak diyorsunuz öyle mi?
    Yok üstat sadece 3.ç karı bu kadar gelir diyorum toplam 320-330 milyon kar beklentim var

4.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Yok üstat sadece 3.ç karı bu kadar gelir diyorum toplam 320-330 milyon kar beklentim var

adam çıtayı yükseltmiş. merterden gelen para 4.5m euro değilmi?

yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    adam çıtayı yükseltmiş. merterden gelen para 4.5m euro değilmi?

4.5 milyon Euro 30 milyon tl desek...2.ç sadece 90 milyon tl kar etmiş..3.çeyrek herzaman daha iyi geliyor 110-120 de ordan gelse tahminime yakın daha erken tabi de aksigprta olunca çıta yükseliyor

6.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    4.5 milyon Euro 30 milyon tl desek...2.ç sadece 90 milyon tl kar etmiş..3.çeyrek herzaman daha iyi geliyor 110-120 de ordan gelse tahminime yakın daha erken tabi de aksigprta olunca çıta yükseliyor

.anladım ins saat 18.15 de telekonferans olacakmis bilanco degerlendirmesi olarak bakalım belki terminale falan habee olarak duser soylenenler.
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

8. dostlar nerelerdesiniz. yatırımcı sunumuyla ilgili bilgisi olan varmı? tahtada neler oluyor? kafamda deli sorular

Sayfa 48/322 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •