Special Days Image
Sayfa 5/322 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2574 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. merhaba hayırlı olsun
    benim maliyet biraz yüksekti baya bi düştü bugün tekrar toparladı. bist düştüğünde genelde 3-4 kuruş çıkabiliyor ancak bist çıkarken düşebiliyor. bu seneki kar çok güzel ayrıca sabancı holding 4,5 milyar yatırım yapacağını açıkladı geçenlerde. geçen sene ağustos ayında da sigortaya ağırlık vericez demişlerdi. maşallah çok güzel çıkıyo. hiç bist falan dinlemiyor
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar. Bugün biraz sigorta landım. Cümleten bol kazançlar diliyorum.
    hayırlı olsun

3.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar. Bugün biraz sigorta landım. Cümleten bol kazançlar diliyorum.
    Hoşgeldin sayın hisseci16 ben akgrt bırakıp alkime gelemedim sen bize desteğe gelmissin selamlar ....

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

4.  Alıntı Originally Posted by selim1907 Yazıyı Oku
    Hoşgeldin sayın hisseci16 ben akgrt bırakıp alkime gelemedim sen bize desteğe gelmissin selamlar ....

hoşbulduk sn selim1907 inş uğurlu gelirim...

5. Hissemiz teknik olarak iyi duruma geldi demekki sizin İlginizi boşa cekmemistir inşallah hep beraber kazanırız Ytd..

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

6.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    hoşbulduk sn selim1907 inş uğurlu gelirim...
    Şşşş çayı demlediniz mi,geliyim mi

7.  Alıntı Originally Posted by Hamsi Yazıyı Oku
    Şşşş çayı demlediniz mi,geliyim mi
    Olmazmı buyur gel kardeşim

8.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    Olmazmı buyur gel kardeşim
    Bardağı koyduk,doldurursalar bir bardak çaylarını içeriz,yoksa canları sağ olsun.

Sayfa 5/322 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •