Sayfa 50/322 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 393 - 400 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. ve suan endeks eksi 2 de senın kagıtta tek veren yok ne bekliyorsun adamlarda haklı veren versin diyor niye acele etsin rüzgar onların istediği gibi istiyor mesela ereğliden olsan zarardaydın soda da olsan zarardaydın...Trkcm alsaydın zarardaydın ky olarak cidden tuhafız şükür etmek gerekir bence....yt değildir...
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

2. Ve aç bak istersen şirket yıl basında yanı 3 ocakta 3.10 du suan 4.61 yüzde 50 yakın primli ve ustune temettu var .Neyse cok konusmaya gerek yok begenen begenır begenmeyen kendi bilir...Yt değildir ha bu piyasa yarın 4 de olur 3 de olur ne olacak bilemeyiz ama şirket her daim ayakta kalırsa elbet bir gün gelir birisi silip süpürür...

3. tam ben bunları yazarken ak yatırım geldi çizdi 4.65 hay mas... ne varsa aldı kademelerde......

4.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    ve suan endeks eksi 2 de senın kagıtta tek veren yok ne bekliyorsun adamlarda haklı veren versin diyor niye acele etsin rüzgar onların istediği gibi istiyor mesela ereğliden olsan zarardaydın soda da olsan zarardaydın...Trkcm alsaydın zarardaydın ky olarak cidden tuhafız şükür etmek gerekir bence....yt değildir...
    bu yazdıklarının hepsi var bende bir miktar. hepsinde %10 zarardayım hele o trkcm var ya sabır testi neyse..

yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    bu yazdıklarının hepsi var bende bir miktar. hepsinde %10 zarardayım hele o trkcm var ya sabır testi neyse..

hocam onlarda kotu sırket degıllerde işte herseyın zamanı var bız yatırımcı olarak sabırsız davranıyoruz hemen olsun ıstıyoruz en basıtı trafıkte ya adam sarı oluyo hemen korna .sabır yok bızlerde.yt değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    hocam onlarda kotu sırket degıllerde işte herseyın zamanı var bız yatırımcı olarak sabırsız davranıyoruz hemen olsun ıstıyoruz en basıtı trafıkte ya adam sarı oluyo hemen korna .sabır yok bızlerde.yt değildir...
    bende sabır olmasa çoktan satardım dostum.kademeli topluyorum azar azar ama trkcm da toplu alım yapanları perişan ettiler 4 ten 2.5 a.

7.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    bende sabır olmasa çoktan satardım dostum.kademeli topluyorum azar azar ama trkcm da toplu alım yapanları perişan ettiler 4 ten 2.5 a.

o konuda evet ne yazıkki bende yakalanmıştım ona ama bekledim 2.8 gördü sonra tekrar 4 e gitti o arada verdik işte...Baktım olacak gibi değil .Yt değildir...

8. Haklısınız üstat biraz sabırsızız toplum olarak... En azından o güzel bilançonun Bi %10 hakkı vardı... Bekliyoruz artık güzel temettğlerimizi temettüye kadar 5.50-6.00 bandında olursa yemede yanında yat olacak.... Akgrt yonetimiyle bilancosuyla rasyolarla daha fazlasını hak eden bir şirket burada bulunduğum için şanslıyım
     Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 50/322 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •