Sayfa 71/322 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 2570 madde; 561 - 568 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

haftalık takas

3.  Alıntı Originally Posted by Ademclub1 Yazıyı Oku
    Aksigorta'da % 10 temettü var. hiçbir ky kağıdın yüzüne bakmıyor. Kağıdı 10 gündür yabancı ufak ufak topluyor.
    ne oldu temettü foss böyle bir günde düştü kağıt.

Sent from my iPad using Tapatalk

4. Temettü geçti yerinde sayma geri basma hareketleri yapıyor sanki. Fabrikalar durmuş, ne zaman açılacak belli değil tavanlar gidiyor. Sigorta şirketleri pandemi gideri oluşturmuşsa da ülkemizde tamamlayici sağlık sektöründe bir farkındalık yada pazar oluşuyor bu vesileyle. Bir iki ay trafik durma noktasına gelmiş kaskolarda gider durur, dükkanlar kapalı sigorta sayısı düşer ama risk de durma noktasına gelir bilemiyorum bana bu işten kârlı çıkarlar gibi geliyor uzun vadede, hayırlı işler olsun diyelim ne olacak görelim kağıtta hacim yok denecek kadar az

Bugün kaskocum aradı. Ev kaskosu. Dedim neyim var bi ev araba. Pandemi ortada. İnsan birşey kaybetmek istemiyor, eldeki gitmesin. Ev daskı, ev kasko en yüksekten ysptırdım. Bide böyle düşünün. Sigorta olmazsa olmazdır. Nokta. Kaskocu resmen kitlese de insan güvence istiyor.hiç pişman değilim, herkeste böyle düşünecek. İnsanlar araba kaskoda yapacsk. El mahkum. Demedi demeyin. Devlet sağlık işinin bir kısmını sigorta şirketlerine devredebilir.

6. Bu şirketin değerini bilin.
    Saygilar.

7. https://gazetebanka.com/m/ekonomi/ts...zde-h6189.html

Saygılarımla

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 71/322 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •