Sayfa 76/322 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 2573 madde; 601 - 608 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bobbygeneric Yazıyı Oku
    başlığa yazan olmaması acayip hoşuma gidiyo
    Hocam zamaninda cok yazdik ama iki uc kisiyle biyere kadar muhabbet donuyor.

2. Ak sigorta güzel kâr açıkladı, aynen yola devam )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilanço iyi Bu düşüş neden

4.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Bilanço iyi Bu düşüş neden
    bir arkadaş twitter da şöyle demiş 2.çeyrekte kimse araç kullanmadı kaza olmadı şirket adına gider olmadı bilançonun iyi gelmesini buna yormuş yani normalde bu kadar yüksek olmazdı demek istemiş bir de ben ilave yapayım bence kamudaki birleşme ile acaba pazar payında kayıp yaşar mi çekincesi var yatirim tavsiyesi degildir

-%7 nedir ya bu kadar düştü hiç aynı gün içinde %7 çıkmadı ki düşerken freni patlamış kamyon gibi iniş aşağı geliyor.

6. Temmuz ayında kredili konut satışları %1000 artmış temmuzda araç satışı geçen seneye göre %350 artmış sonuçta evlere dask hayat sigortası konut sigortası otolarada kasko sigorta yapılıyor inşallah 3.çeyrek için olumlu olur. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Arkadaşlar en ucuz araç sigortası ak sigortada.
    Geçen aylarda aracımın sigortası bitti sigortacıyı aradım bu bilgiyi vermişti. Doğal olarak araç sigorta kısmında tercih ak sigorta yönünde.
    Benim için bu bilgi yeterli
    Araç satışları keza ortada ve sene sonuna kadarda bu şekilde gidecektir.
    Sessiz sedasız keyifle ak sigortada ortaklığıma devam ediyorum.
    Piyasa saçma sapan düşük fiyatlar teklifinde bulunuyor, o aralarda nakdim var ise alımımı gerçekleştiriyorum.
    Kaliteli şirket, temettüsü iyi, bilançosu iyi, işleri yolunda.. Daha ne olsun ki

Saygılar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Takaslarda bakarsanız hisse neden düşüyor görürsünüz. Citi denen ecnebi banka son 3 ayda 19 milyon son 1 ayda da 10 milyon hisse satmış. 37 milyondan 18 milyona düşmüş. Hala da satıyor Bu gavurun satışı durmadan hisse zor başını kaldırır..

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Sayfa 76/322 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •