Sayfa 85/322 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 673 - 680 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. Sn keko Ege gübre sattınız mi

2.  Alıntı Originally Posted by Elmalı34 Yazıyı Oku
    Sn keko Ege gübre sattınız mi
    özelden sana cevap yazdım dostum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    özelden sana cevap yazdım dostum..
    Görmedim özür

4. temettü verimliliğinde ısyat tan sonra borsada ikinciydi önceki yıllarda...şimdi ne durumdadır bilmiyorum...ama eğer tahmin ettiğim gibi bu yıl sonunda 586 milyon kar yapsa ?? ve bunun da her zaman yaptığı gibi %90 nını dağıtırsa ?? bu yıl temettü şampiyonu olabilir...yatırımcıları da büyük keyif alır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. önümüzdeki günlerde endeks negatif olsa dahi sigorta sektörü düzeltmesinin sonlarına gelip tepki verme sürecinde olduğu için endeksten pozitif ayrışmasını bekliyorum..bu yönden endeksin güvenli limanı özelliğini kazanacağını tahmin ediyorum...yani kısacası endeksten pozitif ayrışmasını bekliyorum...bakalım bu tahminlerim tutacak mı ??

6. Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 4 kişi okumaktadır. (2 üye ve 2 ziyaretçi)

batu34, keko

Bu başlıgı sadece ikimiz okuyorsak bunun bir anlamı var mı ?
    Bu hissenin sakinleri nerede herkes satmış galiba

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

7.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 4 kişi okumaktadır. (2 üye ve 2 ziyaretçi)

batu34, keko

Bu başlıgı sadece ikimiz okuyorsak bunun bir anlamı var mı ?
    Bu hissenin sakinleri nerede herkes satmış galiba

Batuhan
    aylarca baskı altında kalmak çok zor...ister istemez ky satıp çıkmıştır...ama bundan sonra ky arkadaşlar yavaş yavaş artacak görünüyor....hisse çıkınca ister istemez bu olacak...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aylarca baskı altında kalmak çok zor...ister istemez ky satıp çıkmıştır...ama bundan sonra ky arkadaşlar yavaş yavaş artacak görünüyor....hisse çıkınca ister istemez bu olacak...
    Bu hisse ile ismen benzer hisseler.
    Bu iki hissede de yabancı yüklü satış yapmış ancak artık satış dönemi bence bitti.
    Yabancı ismene ufaktan geldi. buna da gelmeye başlayacaktır.
    Benimde radarımda, malum önümüz kış . kışa hazırlık yapmak lazım

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Sayfa 85/322 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •