Sayfa 92/322 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 2574 madde; 729 - 736 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. 7,42 ortalama ile aldığımı üzüle üzüle 7,68 ortalama ile sattım...tursg dan da 5,81 ortalama ile almıştım onu da bu gün 5,65 ortalama ile verdim...böylece bu iki hisseden ortalama olarak ne kar ettim nede zarar...kar etseydim o karı dağıtacaktım..sermayeme katmayacaktım...o yüzden de beklesem kesin kazanacağımı bilmeme rağmen satmayı daha uygun buldum...burada bazı paylaşımlar yaptık bir kaç ay sonra bazı arkadaşlar bu hisse tavan tavan giderken gelecek ve buraları okuyacaklardır..tahminlerime göre 3-5 ay sonra bu hisseyi 10,00-15,00 aralıklarında göreceğiz...

neyse arkadaşlar burada bir kusurumuz olduysa af ola..herkes hakkını helal etsin...elimde hisse kalmadığına göre kolay kolay gelip burada yorum yapmak istemiyorum..ama adım ve fikirlerim anılır ve sorgulanır ise görürsem ?? gelir cevap yazarım...onun dışında kalan arkadaşlara başarılar diliyorum...

ben eski aşkım olan egegübreye döndüm...kendinize iyi bakın...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    7,42 ortalama ile aldığımı üzüle üzüle 7,68 ortalama ile sattım...tursg dan da 5,81 ortalama ile almıştım onu da bu gün 5,65 ortalama ile verdim...böylece bu iki hisseden ortalama olarak ne kar ettim nede zarar...kar etseydim o karı dağıtacaktım..sermayeme katmayacaktım...o yüzden de beklesem kesin kazanacağımı bilmeme rağmen satmayı daha uygun buldum...burada bazı paylaşımlar yaptık bir kaç ay sonra bazı arkadaşlar bu hisse tavan tavan giderken gelecek ve buraları okuyacaklardır..tahminlerime göre 3-5 ay sonra bu hisseyi 10,00-15,00 aralıklarında göreceğiz...

neyse arkadaşlar burada bir kusurumuz olduysa af ola..herkes hakkını helal etsin...elimde hisse kalmadığına göre kolay kolay gelip burada yorum yapmak istemiyorum..ama adım ve fikirlerim anılır ve sorgulanır ise görürsem ?? gelir cevap yazarım...onun dışında kalan arkadaşlara başarılar diliyorum...

ben eski aşkım olan egegübreye döndüm...kendinize iyi bakın...
    Hayırlısı olsun sn keko. Seninle ortak hissede olmak güzeldi. İyi bir yatırımcı ve araştırmacısın, rızkın bol ve bereketli olsun

hisse alırken aslında bunlara çok dikkat ediyorum...zaten almadan önce de benden daha tecrübeli bir arkadaşıma sigortaların helal olup olmadığını sormuştum...oda bana helal demişti...ama tanıdığımda devlet tahvilinden normal gelirinden daha fazla kazandığını gördüm..yapacak bir şey yok..ALLAH artık daha hayırlı bir kapı açar bize inşALLAH...

Tursg daki hisselerimi bu gün verdim...o hissede çok iyi büyüme hedefleri çok güzel...ama benim gözümde aksigorta kadar güzel olamaz...bu gün bunları da verecem....gerisi de artık nasip diyeceğiz...
    sigorta bazılarına göre haramdı! sonra ona da bir çözüm buldular helal olmuş demek ki ...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    sigorta bazılarına göre haramdı! sonra ona da bir çözüm buldular helal olmuş demek ki ...
    Yol verdiler, caiz diye. Ama mecbur kim yaptırmıyorki. Akgrt iyidir. Deli satış deli karşılama devam ediyor. 3.q. sermsyesinden dazlakar edecek ve hala 10 tl değil. Bekliyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    İnşallah dostum. Durum onu gösteriyor. Satışlar çok güçlü,ama karşılanıyor. halka açıklık %28. Oda baya bi topludur, herhalde bi % 10 nu sabancı ailesi bireyseldir. Valla en fazla %10 ile top çevriliyor bence.1 ekimde %20 marj gelsin 2 günlük işi var.
     Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Keko hocam bu aralar başka hangi hisselerin sayfasında yazıyorsun
    Arkadaşlar eegegubremi aldıktan bir süre sonra alımlar geldi..kapanışa yakın da tavan oldu...darısı aksigorta yatirimcisinin başına. .

Arkadaşlar eegegubremi aldıktan bir süre sonra alımlar geldi..kapanışa yakın da tavan oldu...darısı aksigorta yatirimcisinin başına. .
    Keko hocam aksigortadan çıkman hayırlı olsun , seni bir Azeri qızına davet etsem çok namusludur kendisi Petkim. Bir araştırma yapar mısın hemde şimdi ermeniye karşı savaşıyor

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Keko hocam aksigortadan çıkman hayırlı olsun , seni bir Azeri qızına davet etsem çok namusludur kendisi Petkim. Bir araştırma yapar mısın hemde şimdi ermeniye karşı savaşıyor
    Dostum o kıza talip olan çok paralı ağalar var..O ağalar kızın etrafını öyle bir sarmışlar ki o kız bizi göremez. .Zaten mercedes arabali jöle saçlı bu adamlar varken bu kız bizim gibi Fakir ama dürüst birine bakmaz..

O yüzden de boşuna enerjimi harcamayayim. .

8. Başka bir konu da bu gün çıkan bir haberde dünyaca meşhur bir kurum 2030 yılında Petrol çağının biteceğini artık petrolün toplam enerjideki payının yüzde 30 lara düşeceğini elektrikli araçların yayginlasacagini yazdı. .

Buna paralel wosvagen şirketi olsun tesla olsun Çinli firmalar olsun Son Sürat elektrikli otomobiller gelistiriyorlar. .artık devir onların olacak..

Petrolün tahtı 10 yıl sonra sarsılacak. ..herkesin buna göre davranmasında ve tedbir almasında fayda var..

Geleceği karanlık olan bir sektorde artık eskisi gibi yatırımcılar iştahlı olmayacaktır. ..Petkim Turcas Tüpraş gibi hisselerin ısrar ile diplerinden çıkmaması manidardir. .

Ben bu yüzden bu hisselerin yüzüne bakmıyorum. .gerçi bunlara da alişlar gelebilir ama bence gelse bile zayıf olacaklardır. .

Bunların yerine yenilenebilir enerji ile ilgilenen firmaların hisseleri ile ilgilenmek daha mantıklı geliyor bana..devir artık daha çevreci sektorlerin devri. .

Sayfa 92/322 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •