Sayfa 269/322 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dunqela Yazıyı Oku
    teşekkürler bilgi paylaşımı için
    10un üzerinde hisse için aynı mesajı atmışsınız. Bir nedeni var mı?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Beni ve pek çok temettücu arkadaşla ri maalesef bezdirdi ve ben 8.20'den vedalaştm. Kalan arkadaşlara hayırlı kazançlar dilerim

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Temettücü" arkadaşlar neden bezsin ki. 1,35$ dan maliyetlendiğim lot var. 0,60$ maliyetlendiğim lot var. Temettü veriminde şimdilik bir düşme yok. Seneye bakalım ne olacak.

3. Ben 7 liradan topladıklarımı bozmak zorunda kaldım diye dövünüyorum millet bezmiş.. ilginç

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Yil sonu net kar tahminim 410 milyon TL. (320milyon faaliyetlerden, 90milyon karsilik serbest kalmasindan) tamamen kisisel gorustur, dayanagi yoktur. Tavsiye olarak alinmasin.

Varsa diger tahminleri alalim

5. Sölediğiniz rakamlar gelirse sayın ceo sözünü tutmuş olacak. benim kşisel tahminim yok ama nşallah fazla gelir. bütün ortaklara şimdden mutlu yıllar.

6. teleonferanslarda hem CEO hem de CFO baya kendinden emin konusuyordu
    size de mutlu yillar.

Alıntı Originally Posted by ahmtsrdo Yazıyı Oku
    Sölediğiniz rakamlar gelirse sayın ceo sözünü tutmuş olacak. benim kşisel tahminim yok ama nşallah fazla gelir. bütün ortaklara şimdden mutlu yıllar.

7. şirketin elinde lira cinsinden ne kadar devlet tahvili vardı acaba? faizler ciddi arttığı için okkalı bir değer kaybı yazılır eger yüklü miktardaysa.eurobondla yakınsa agırlığı en azından birbirini nötrler ama şirkette bilgi vermiyor. yüzde 18 lik getiri bile çok düşükken umarım dahada düşmez.finansal yönetimi yıllardır düşük ve dolara yeniliyor ama belkide sektörün regülasyonları müsade etmiyor hemen şirketi de suclamamak lazım. böyle bir ülkede sigortacılık yapmak zor iş.

yatırım tavsiyesi değildir.

8. Asil problem su.
    CDS artisindan dolayi eurobond lar de yaklasik yuzde 5 deger kaybetti son ceyrekte (doviz olarak).
    Dolar olarak orda da kayip var. Eger vade sonuna denk gelmediyse tabi.
    Tek iyi tarafi eurobond degerleri TL cinsinden iyi yukseldi, dolar artisindan dolayi. Ama buna da sevinemiyor insan. Ortada pek bir basari yok gibi. Insallah yaniliyorumdur.

Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    şirketin elinde lira cinsinden ne kadar devlet tahvili vardı acaba? faizler ciddi arttığı için okkalı bir değer kaybı yazılır eger yüklü miktardaysa.eurobondla yakınsa agırlığı en azından birbirini nötrler ama şirkette bilgi vermiyor. yüzde 18 lik getiri bile çok düşükken umarım dahada düşmez.finansal yönetimi yıllardır düşük ve dolara yeniliyor ama belkide sektörün regülasyonları müsade etmiyor hemen şirketi de suclamamak lazım. böyle bir ülkede sigortacılık yapmak zor iş.

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 269/322 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •