Sayfa 196/322 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 2573 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Temettüye bişey kalmadı, 22 mart

16 martta da genel kurul var.

3. Özellikle dikkat edilmesi gereken sigorta şirketlerinin hareketleri. Diğer sigorta şirketlerinin kötü performans gösterdiği noktada bizim kağıt pozitif görünüyor. Tabi bunda temettü tarihinin yaklaşmasının etkisi de var. Günlük derinlikten takip ediyorum. Satışlar bir şekilde karsilaniyor. Tek sorun 3 aylik donemde 90 li kademelerin sat noktasi olarak belirmis olmasi. O bolgeye bu hafta yerlesilip satislarin karsilanmasi beklentim 96 noktasi ustu kapanis cok pozitif olacak. Hacimle beraber 9 lara veda ettiğimiz bir hafta olur inşallah.

4. Bu hafta 9.90 dan kısacılara sattırıp terste bırakarak 10.00 ve üzeri fiyatlar beklenebilir,yapması gerekir tabi tahtacının biraz heyecan katması lazım

Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Özellikle dikkat edilmesi gereken sigorta şirketlerinin hareketleri. Diğer sigorta şirketlerinin kötü performans gösterdiği noktada bizim kağıt pozitif görünüyor. Tabi bunda temettü tarihinin yaklaşmasının etkisi de var. Günlük derinlikten takip ediyorum. Satışlar bir şekilde karsilaniyor. Tek sorun 3 aylik donemde 90 li kademelerin sat noktasi olarak belirmis olmasi. O bolgeye bu hafta yerlesilip satislarin karsilanmasi beklentim 96 noktasi ustu kapanis cok pozitif olacak. Hacimle beraber 9 lara veda ettiğimiz bir hafta olur inşallah.
    Böyle borsa olmaz olsun yahu
    Deli para kazanmış ve kazandığını dağıtacak şirket 10 kuruş yukselse ne yukselmese ne
    Zarar içinde yüzen THY bile tavanı gördü geçen hafta yüzde 8 le kapandı
    Neymiş salgın bitecek turizm başlayacak.
    Gözden kaçan Avrupa'da yaşlı kalmadı turist olarak gelecekler vefat etti yada evinden çıkamayacaklar
    Hadi THY devletin güvencesinde
    Daha olmadık ne hisselr prim yapıyor her gün
    Daha yüzde 5 yaptı diyemedik gitti sigorta sirketlerinde
    Yazıklar olsun

6. Aynen katılıyorum. Bugün bank of yine satıcı. Bense trade e devam. Ama harbiden sıktı. Biri de gelip el atsa şu kağıda artık. Montan alış gelmiyor hep ky. Is bankası sahip çıkıyor kağıda gördüğüm o.

7. Ne kağıtlar var ya da 5 6 yapmış satış geliyor Endekse tınlamıyor bile. Bizimki azıcık kızarsın da düşeyim diye bakıyor. Ilginç. Böyle bir değerin farkına varılmıyor olması.

Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Ne kağıtlar var ya da 5 6 yapmış satış geliyor Endekse tınlamıyor bile. Bizimki azıcık kızarsın da düşeyim diye bakıyor. Ilginç. Böyle bir değerin farkına varılmıyor olması.
    Bunun adı manipülasyon olsa gerek
    Yüzde 10 temettü veren kaç şirket var borsada
    Hala yükselecek tüh tüm sigorta şirketlerine
    Petkim bile her gün yüzde 3 gidiyor
    Bunlar eksi yanıyor

Sayfa 196/322 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz