Sayfa 233/322 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon
Arama sonucu : 2576 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Herkes karını artırmış
    Bunun karı düşmüş.
    Şansa bak

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dağ fare doğurdu resmen
    Niye düşmüş acaba
    Poliçe artarken nasıl düşer ya

2. Allaha çok şükür yine tuttuğum dal kurudu.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Dağ fare doğurdu resmen
    Niye düşmüş acaba
    Poliçe artarken nasıl düşer ya
    Ben hep soyluyorum bu sirket yatirim gelirleri giderlerini asmadigi surece boyle supriz bilanco aciklayamaz yine zarar etmis o kalemde 14 milyon zarar.Biz mesela yatirim icin napiyoruz gelirleri artirmaya giderleri de olabildigince kismaya calisiyoruz bunlar durum tam tersi neyse soylenecek baska birseye gerek yok olan oldu.Yatirim tavsiyesi degildir...
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

4. Buyrun ceketiniz, gidebilirsiniz

Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Oyak yatırım aksigorta 2021 1Ç karını 69 milyon bekliyoruz demiş. Hassskkttrr ordan diyor artırıyorum.
    115 milyon altı gelsin ceketimi alır giderim.

5.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Buyrun ceketiniz, gidebilirsiniz
    Ben gidiyimde 9.aydaki 0.29 temettüyü ve 2022 marttaki 1 tl temettüyü kısaca 1 yıl içinde 1,29 net temettüye tekme atayım öylemi?? Ahhaha...

Temettüyü alalım da, aldıktan sonra o miktarda hisse değeri eksiliyor. Bize kar büyümesi veya yeni bir hikaye lazım..

Valla beyler prim üretimi o bu artmıştı ya, biz sigorta sektörü karlarını analiz edemeyen kör yatırımcılarız. Ama forex ortalaması mıydı garanti 85 milyon dediydi, adamlar bu sigorta işini biliyor, hah dedim artı eksi 5 milyon gelecek, bilemedin 10!
    Yani prim üretimleri artışı hiçe gitti. Ama elbet toplanan bu primler bir gün sürpriz kar getirir( tabi bize , yoksa garantideki vatandaş kimse şak diye biliyor maşallah)
    Ben şirketin ise kar artışlarını istisnasız gelecek seneki hedeflerde tutturduğunu gördüğüm için ( %10-20) demişlerdi. Gene ölüsü %10 artıracaklardır. Şirkete inancım tam. Tabi bari 80 geleydi, böyle 75 milyon sanki az gibi geliyor insana ama düşünün bir çeyrekte 25 kuruş kar yazmış ve %70 dağıtıyor, 17 kuruş cepte bile!
    Satacak değilim, bu kağıda nedense müptela olmuşum. Benim kiralık tükanım burası. Akgrt nin canı sağolsun,kiracı huysuz çıktı!!!

8. Ayrıca geçen sene,sadece 2.çeyrekte 170 milyon kâr açıkladığınıda hatırlatmak isterim. Finansal özgürlüğe ulaşabilmek için dogru adres olduğunu düşünüyor ve akgrt tek geçiyorum. Ayrıca 306 milyon sermayesi olan bi şirket için ilkçeyrekte 75 milyon kâr hiçte kötü değil.
    Saygılar bol kazançlar dilerim sevgili ortaklarım.

Sayfa 233/322 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •