Sayfa 256/322 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306 ... SonSon
Arama sonucu : 2576 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. Genel bir moral bozuklugu hakim sayfada fakat enseyi karartmayalim.prim uretimleri eninde sonunda net kara yansiyacak.akgrt saholun sagmal ineklerinden.bizde araya kayniyoruz.benim yilsonu beklentim 400+ net kar.

Yatirim tavsiyesi degildir.

2. Geçen sene 2. Çeyrek karı geçici gibi bakmak gerekiyor demekki . Kontra da kalmamak için hesabımı hisse başı ,, 0,6 -0,,7 tl tememtü gibi yaparak hareket edeceğim ,, üstü krema olur …fiyat durulmadan yeni alım yapmak erken olabilir ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Takaslarda sıkıntı yok.. Satılan mal kadar alıcı da var.. Kimse kolay kolay bu hisseyi satmaz. Son 1 aylık takasta, Yatırım fonları 350 bin satmış Emeklilik 650 bin almış.. Gerisi fasa fiso ve ky.. Büyükler mallarını itinayla ellerinde tutuyorlar.. Uzun bekleyen ve gerçek yatırımcı için bu hareket iyi bile sayılır.. En azından daha ucuza mallanmayabdevam eder.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

İş başa düştü yine destek atalım..speğin istediği mallar gelmiyor heralde..üstüne biraz daha ekleyelim kızdıralım..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

1.7 k daha ekledim hadi huzurla temettüyü bekleyelim..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

6. Pirim yüzde 28 artış gostermis

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu sene sağlam soygun yaptılar.. 1,25 kuruş temettü beklentileri havada uçuşurken 60 kuruşa şükreden yatırımcı grubu yarattılar
    OMAHALI

8. 2. Ceyrek sonuclari sunumunda sirketin CFO su hala bu yil sonu icin 2020 ye gore yuzde 10-15 buyume hedeflerini oldugunu soyledi.
    Finansal yatirimlarin geri donusu, saglik sigortasindaki yeni uygulamalar vs. sayesinde gecen seneye gore karimiz artacak diyor.
    Yilin ilk yarisi net kar gecen seneye gore yuzde 35 asagida ama hala bu sekilde konusmasi ve de sunum yapmasi ilginc.
    Bu ceyrek yangin, sel, ne varsa hepsi birden geldi. Bakalim 3.ceyrek sunumunda hedefleri revize edecekler mi.

Sayfa 256/322 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •