Sayfa 123/322 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2574 madde; 977 - 984 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. 10 gündür soluksuz düşüyor.. 8.53'ten 6.98'e %18.17 düşüş..

7.17-7.20 bandına kadar çıkabilirse dönüş için güzel bir çekiç bırakır..

Ansgr son çeyrek 124m kar yolladı. Bunun 27.4 m si anhyttan , son q 96m kar sadece sigortacılıktan. O kadar prim üretimine göre biz iyiymişiz.

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ansgr son çeyrek 124m kar yolladı. Bunun 27.4 m si anhyttan , son q 96m kar sadece sigortacılıktan. O kadar prim üretimine göre biz iyiymişiz.
    Piyasadaki tek aracı kurum beklentisinin altında gelmiş. Dediğiniz gibi zayıf. Ancak kombine oran azalmış ama hala birin üzerinde... Bu kısmı ansgr yönetemiyor ancak akgrt yönetebiliyor...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. martta temettü kısıtlama olmazsa temettü verimi 8.7-9.0 arasinda nette 0.68-0.73 tl arasinda bir temetru verecektir benim hesabima gore.kesinlikle yatirim tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by chemistryteacher Yazıyı Oku
    martta temettü kısıtlama olmazsa temettü verimi 8.7-9.0 arasinda nette 0.68-0.73 tl arasinda bir temetru verecektir benim hesabima gore.kesinlikle yatirim tavsiyesi değildir.
    Katılıyorum ama temettü verimi o tarihlerde bu kadar yüksek olmayabilir bu iştahlı borsalarda temettü verimliliği yüzde 5-6 lara kadar düşüyor, akgrt de verimliliğin Mart ayında yüzde 7 lerde olacağını düşünüyorum, en beğendiğimiz ismen şu anda 80 kuruş temettü verecek olsa yüzde 8 lere geriledi verimi. Pandemi dolayısıyla firmalara destek olundu ancak bakıyoruz hepsi kârını korumuş arttırmış hükümet temettulere bu sene de set koyarsa ağır satışları olur geri dönmemek üzere

6.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Katılıyorum ama temettü verimi o tarihlerde bu kadar yüksek olmayabilir bu iştahlı borsalarda temettü verimliliği yüzde 5-6 lara kadar düşüyor, akgrt de verimliliğin Mart ayında yüzde 7 lerde olacağını düşünüyorum, en beğendiğimiz ismen şu anda 80 kuruş temettü verecek olsa yüzde 8 lere geriledi verimi. Pandemi dolayısıyla firmalara destek olundu ancak bakıyoruz hepsi kârını korumuş arttırmış hükümet temettulere bu sene de set koyarsa ağır satışları olur geri dönmemek üzere
    O zaman mart ayında 10-12 lira bandında bir fiyat bekliyorsunuz?

7. 5 ayda %70 getiri sağlayacaksa, neyleyeyim temettüyü Gözünün yaşına bakmam

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    O zaman mart ayında 10-12 lira bandında bir fiyat bekliyorsunuz?

8.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    5 ayda %70 getiri sağlayacaksa, neyleyeyim temettüyü Gözünün yaşına bakmam
    Bende onu diyecektim %7 verimi 0.7 net temettüden bekliyorsa 11.7 lira fiyat beklentisi var demektir..

Sayfa 123/322 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •