Sayfa 148/322 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. ema(21)'e yapıştı dönecek mi numara mı yapıyor anlayamadım..

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Resmen şoktayım. Saçma sapan bir ray sigorta, diri duran bi ansgr ve 8 üstünde cırcır olan bir akgrt! Ama para tekniği bozar, dayanın gari, yılsonu bilançoları geliyo. Yiyidleeerrr
    Daha 2 ay var hocam,orta vadeli BIST tecrübemde beni bu kadar terste koyan ikinci hisse oldu akgrt,bu saatten sonra 9 olsa da keyif almam dursun durduğu yerde daha da eklemem, her işlem bir tecrübe bundan da payımıza düşeni aldık hayırlısı olsun..

3. Klasik sabancı kağıdı endeksin yükselişinde düşürmeyi başardılar.Pörtföyde az bir miktar vardı onuda ilk fırsatta eritmek lazım.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Daha 2 ay var hocam,orta vadeli BIST tecrübemde beni bu kadar terste koyan ikinci hisse oldu akgrt,bu saatten sonra 9 olsa da keyif almam dursun durduğu yerde daha da eklemem, her işlem bir tecrübe bundan da payımıza düşeni aldık hayırlısı olsun..
    Valla 9 olursa mutlu oluruz. Eminim sende olursun. Ama şu için hayal!
    Derviş gibi bekliyoruz. Fk 5.23! Böyle saçmalık olamaz!

5. Bilancosunun bozulmayacagini dusundugunuz, temettu veren dusuk f/k li kagit kumbara gibidir.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

6. 7.3-7.4'e göz kırpıyordu ama karanlıkta aldılar.. Döndü sanırım...

7. Bu kağıttaki ama hikaye beklenti nedir. Sigorta hissesi alacam. Kıyas yapacak var mi ansgr avisa raysg

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Valla 9 olursa mutlu oluruz. Eminim sende olursun. Ama şu için hayal!
    Derviş gibi bekliyoruz. Fk 5.23! Böyle saçmalık olamaz!
    Bozdurup buna koyduklarim +10 yaptılar,sağlam ütüldüm bu tahta yüzünden,tam kendine gelir bistte devran döner yine yakalandigimizla kalırız, hayırlısı olsun diyelim artık söylenmek nafile oldu

Sayfa 148/322 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •