Sayfa 87/322 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 2573 madde; 689 - 696 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Seanslık periyot indikatörün dip yapma çalışması

Yetmez ; Günlükte de dibi göstereceğim derse biraz daha geri gelebilir gerçi.. Artık şans,kader,kısmet
    Seanslık periyot dibi yapmış ; ufak ufak götürmüş kağıdı eleman

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Merill linch 788 bin sattı durumu bu. Alıcılar kapış kapıs aldı. Birazını çıkartıp vesbe alacaktım, düşündüm taşımdım gerek yok. Neki elim gitmemiş, sonraki hsreketleri görünce doğru yaptığımı anladım. Ben türkiye sigorta sayesinde artık 1 tane sigorta var, pazar payını srtıracağını düşünüyorum. Neki birleştiler. Böyle bir günde kapı gibiydi, maşallah. Tüm sigortalarımı ak sigorta ysptırıcam, allianzdaydık, hissemiz kazansın.kazık atsanız bile mutlu olacağım çünkü öünkü akgrt sigortalarımı ödeyecek o bu derken 2 3 bin tllik tüm sigortaların akgrtye.priminiz artsın.
    demek ki hisseye sürekli baskı yapan meri teyzeymiş.... 7,50 yi geçirtmemeye and içmiş gibiydi...dün takasları görmeden bu baskıyı yapanın çok hisse kayıp ettiğini söylemiştim...tahminlerim gerçekmiş....artık meride ne kadar kaldı bilmiyorum...ama dünkü selde kayıp ettiği lotlardan ders çıkarmış olması lazım...

türkiyenin en iyi temettü veren ve neredeyse en agresif büyüyen bir şirketin hissesine aylarca baskı kuramazsınız....kuracak olursanız bir gün gelir elinizdeki anahtarları alıverirler...

meri teyze al bastonunu git kendine kırlarda dolaş ,bu güzel havalarda güneşlen ,eski hatıralarını torunlarına anlat...bu işler sana göre değil...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. meri teyze artık satıklarının peşinden koş koşabilirsen...

bu işler sana göre değil dedik ama dinletemedik...artık bilanço beklentileri satın alınmaya başlanacak...bir kaç hafta sonra ormandaki aslanlar da ky ları kovalayınca buraya akacak sel daha da güçlenecek..bu selin önüne hangi çılgın set kuracak şaşarım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Takaslarda merilln elinde lot yok, birilerinin ya malını boşalttı yada birileri adına baskı yaptı ama baskı yaptı ise pahalıya patladı, eğerki mal boşalttı ise kapış kapış gitti. Her halükarda iyi oldu . Bugünde gün içi agresif yükselişler anında düşüşler bekliyorum

5. aksigorta yeni yeni düzeltmeden çıkıyor...zaman geçtikçe bu çıkışın güçlenmesini bekliyorum...bu güne kadar bir çok hisse inceledim zarar eden hisselerin bile kat be kat değerlendiğini gördüm...açıkçası değerinin altında hisselerin kalmadığını düşünüyordum...ama aksigortayı incelediğimde garip bir şekilde ucuz kaldığını gördüm...

galiba yapılan baskılardan dolayı kimse bu hisseye yanaşamamış diğer hisselerde tavan kovalamış...ama artık devran değişiyor...temeli güçlü hisselere ciddi bir talep oluşacaktır...

bu yılın sonunda 586 milyon kar oluşması halinde (ki ben en fazla + - 25 milyon luk bir sapma bekliyorum ) verilecek temetüyü de göz önüne aldığımızda olması gereken değeri 10,00-13,00 olarak hesaplıyorum..önümüzdeki süreçte oraları göreceğini düşünüyorum....olası bu çıkışlar dahi sadece temel ederi olacak...her hangi bir köpük olmayacak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Takaslarda merilln elinde lot yok, birilerinin ya malını boşalttı yada birileri adına baskı yaptı ama baskı yaptı ise pahalıya patladı, eğerki mal boşalttı ise kapış kapış gitti. Her halükarda iyi oldu . Bugünde gün içi agresif yükselişler anında düşüşler bekliyorum
    Hissede satış yapanlar Citybank ve Deutche.dir ve satışlarını Merill aracılıgıyla yapmışlardı.
    Akgrt.benim için al/unut zamanı geldiğinde temettünü al hissesidir. Almıştım bekliyorum.
    Hayırdır sen DEVA.dan ümidini mi kesmeye başladın. Malum orada da nöbetçiyim.Ama forumlarda pek olmam. Slm./ytd..

7. meri teyze hala satıyor mu dostlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
    https://t.co/sFQxn30XtP?amp=1..Merill dün 787.658.k.satış yapmıştı.

https://t.co/mfEBSnhE0O?amp=1....Bugun yabancılardan Phlilip capital ve BGC patners satıyor.

https://t.co/1bYWTMrwka?amp=1....İki satıcı kurumun da takaslarda malı görünmüyor./ytd..

Sayfa 87/322 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •