Sayfa 319/322 İlkİlk ... 219269309317318319320321 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Vay orosmasifasf çocmaisfaif yaw. Bunların hisseleride alınmaz, hiçbir kuruluşunla iş yapılıp parada kazandırılmaz. Doğradılar ky'i resmen... Bu ülke dışından, bu başlık ve kurumlarla ilgili olmayan şekilde sallıyorum.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Tarihi yatırımcı rekoru kırılıp her evden bir hesabın açıldığı vakitler... Birileri ne çaktım bu iş benden sorulur deyip kahkalarla güldüğüne eminim. Aslında o ev halkı bunların kartlarını ellerini verip hesaplarını kapatıp sizin tüm kurumlarınızla ticareti kestim de se. O kahkahalar atan godota kapı kapı gezdirttip öptürtürler ky'nin kısmetlerini, ama işte o dalga halinde olmalı sinek vızırtısı şeklinde değil. Her zamanki gibi burada yazdıklarımın bu başlıktaki kurum kuruluş kişilerle alakası yoktur. Yurtdışı başka ülke kişiler hakkında sallıyorum.

Adamlar çaktı, 3-5 çakala eylensin diye meydanı bıraktı. Dalgaya dönmezse olmaz. Herzamanki gibi bu başlıktaki kurum kuruluş kişilerle ilgili değil yazdıklarım, yurtdışındaki birileri için sallıyorum.

Zatih Zerim fonu dışında bir de Zabancı fonu varmış. Her tokatçının üzerinde bir tokatçı vardır. Çıkıyor çıkar mutlaka , anlayana... Herzamanki gibi bu başlıktaki kurum kuruluş kişilerle ilgili değil yazdıklarım, yurtdışındaki birileri için sallıyorum.

Ulenn selanızda şopar oynatmayanın, cenazenizde taş atmayanın... Tüm hesaplarımı kapatıp kartlarını ellerine verdim, tüm kuruluşlarını kara listeye alıp önünden bile geçmiyorum. Herzamanki gibi bu başlıktaki kurum kuruluş kişilerle ilgili değil yazdıklarım, yurtdışındaki birileri için sallıyorum.

Bi Tomaltıp iyi etmedikleri kaldı demeyin, onu da yapacaklar. Güçlü olan sizsiniz çünkü çok olan sizsiniz. Onların sadece paraları çok şimdilik. Çılgına döndüler keyif çığlıkları attılar tarihi yatırımcı rekorunu görünce, off dediler şimdi ne çakacaz bunlara... Herzamanki gibi bu başlıktaki kurum kuruluş kişilerle ilgili değil yazdıklarım, yurtdışındaki birileri için sallıyorum.

Güçlü olan sizsiniz, çok olan sizsiniz, kazanacak olan da sizsiniz. Yapılacak olan basit verin ellerine kartları, kapatın hesaplarınızı, kesin alışverişi yan , kardeş kuruluşlarla. Yayın bunların ne mal olduğunu etrafa. Olay bu kadar. Nasıl yabancılar olayını çözdük , hırsız aç patron olayını da çözecez rahat... Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla ilgisi yoktur. YTD.

s.pk operasyonda, bi bakmışınız... ytd ... sallıyorum...

Sayfa 319/322 İlkİlk ... 219269309317318319320321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •