Sayfa 321/322 İlkİlk ... 221271311319320321322 SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Adamlar size çaktı siz de onlara çakın verin kartlarını ellerine kapatın hesaplarınızı kesin kardeş kurumlarla alışverişi. Tarihi yatırımcı rekorunda yapılan orosians çocniafnasiğf bakın yaw. Defolup gitsinler paraları kaçırdıkları ülkelere. Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile ilgisi yoktur. YTD.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Orosnaisfna çocniafsniasf evliya doğurcak değil, orosaifsnas doğurur. Adamlar size çaktı siz de onlara çakın verin kartlarını ellerine kapatın hesaplarınızı kesin kardeş kurumlarla alışverişi. Tarihi yatırımcı rekorunda yapılanlara bakın yaw. Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.

Verin kartlarını ellerine kapatın hesaplarınızı kesin kardeş kurumlarla alışverişi.... Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.

Sulugulenin en has şoparlarını , kasdımonunun en esaslı köçeklerini oynatacam, helvayı fıstıklı, çocuklara dağıtılacak cikletler balonlu olacak güzel haberler geldiğinde. Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.

ÇAKTILAR, ÇAKTILAR... Beyninizin içini açıp bağırmak mı gerekiyor anlamanız için? Bilanço diyor, yaw beklentinin iki katı gelmiş. Sektör diyor, ülkede ve dünyada en çok kazandıran sektör. Borsa diyor, tarihi rakamlara ulaşılmış. Tarihi yatırımcı rekorunda gördüler kimsesiz KY'i ÇAKTILAR, ÇAKTILAR... Bir hukuk devleti olsa tüm aileyi savcının karşısına dizerler. Ama guguk devletinde olmaz.

Sizde çakın, verin kartlarını ellerine kapatın hesaplarınızı kesin kardeş kurumlarla alışverişi yayın etrafınıza ne mal olduklarını.

Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile hiçbir ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.

6. Akgrt neden daha temettu vermiyor politikasımi değişti???

Batık şirketlerinde tahtaları mecbur kaldırıyorlar yoksa tuvalet kağıdı muamelesi göreceğini biliyorlar. Ama kaymağını yediklerinde yani KY müşterisi olanları sürekli baskılıyorlar. 200 milyon KY'nin elinde var, ne olacağı belli.

Yapılacak açık ve net. Kapatın tüm aile şirketlerindeki hesaplarınızı verin ellerine kartlarını kesin alışverinizi yayın etrafa ne mal olduklarını basın sürekli şikayeti.

Başka ülke ile ilgili sallıyorum, burda yazdıklarımın bu başlıkla, kurum , kuruluş , kişileri ile hiçbir ilgisi yoktur. YTD. Sallıyorum.

Size yapılanın altında kalmayın... Çok olan sizsiniz, gerçekte güçlü olan da.... Siz ne yapacağınızı biliyorsunuz...

Sayfa 321/322 İlkİlk ... 221271311319320321322 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •